«Дівчатам слово…»: В Україні видали книгу Маїм Бялік

від | 19.10.2018 | Фемінізм, Читати

Час читання: ( Кількість слів: )

Зірка ситкому «Теорія великого вибуху», докторка філософії з нейробіології Маїм Бялік написала книжку для дівчаток про дорослішання “Girling up. How to Be Strong, Smart and Spectacular” .

У вересні видавництво «Основи» спільно з ЛакіБукс видали  український переклад книжки. Усі примірники книг безкоштовно передадуть у бібліотеки України.  

«Коли дізналися про книжку від Маїм Бялік, зрозуміли, що це унікальна знахідка. Це науково-популярна книжка про теми, які турбують кожну дівчинку, написана доступним текстом, із гумором і дуже особисто. Тут і про гормони, і про те, як функціонує наш мозок, і про те, як соціум впливає на кожну особистість. Ця книга розповідає, як дівчатам у сучасному світі долати труднощі та не втрачати себе», – коментує видання Коренко Єлізавета, координатор проекту ЛакіБукс.

«Дівчатам слово...»: В Україні видали книгу Маїм Бялік
У книзі є і традиційні для жанру «дівочої енциклопедії» розділи про емоції та почуття, і роздуми авторки про життя після випускного, освіту, кар’єру, депресію, релігію чи благодійність. Все це доповнюється жартами та реальними історіями з життя Маїм Бялік.

Це видання є благодійним проектом – у жовтні книги подарують бібліотекам у Донецькій, Харківській, Херсонській, Луганській, Запорізькій та Дніпропетровській областях.


У травні 2018 Маїм Бялік видала книжку для хлопців-підлітків “Boying Up: How to Be Brave, Bold and Brilliant”.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

Журнал Inker випустив номер, присвячений жінкам на війні

Журнал Inker випустив номер, присвячений жінкам на війні

Журнал соціального мальопису Inker опублікував восьмий випуск «Жінки на війні», присвятивши його військовослужбовицям та медикиням на фронті. Новий номер журналу вийшов 15 березня. «У восьмому номері журналу соціального...

Артвидавництво «Чорні вівці» випустить книжки для дітей про онкологію

Артвидавництво «Чорні вівці» випустить книжки для дітей про онкологію

У березні в дитячому артвидавництві «Чорні вівці» вийдуть друком дві нові книжки: «Бабуся та рак» української письменниці Марії Правди та «Верхи на єдинорогах» норвезької авторки Маріанджели Ді Фіоре.  Обидві книжки...