Стартував конкурс ілюстрацій про місце жінок у медіа

від | Вер 18, 2018 | Новини

Якщо ви класно робите ілюстрації та вам не байдуже на гендерну проблему в Україні, то цей конкурс для вас. Благодійний фонд «Добра Листівка» у партнерстві з ГО “ІРРП” та проектом “Повага” оголосив конкурс ілюстрацій на тему «Жінка в медіа», який триватиме від 4 вересня до 1 листопада 2018 року.

За даними 2017 року, жінки виступають героїнями матеріалів медіа втричі рідше, ніж чоловіки. У ролі експерток журналісти залучають жінок ще менше — лише у 19% випадків, експерток майже не запрошують до студій соціально-політичних ток-шоу на центральних телеканалах. Найбільше жінки фігурують у таблоїдах. Мета конкурсу – привернути увагу до цієї проблеми та сексизму в медіа.

Журі Конкурсу визначає 15 переможців. Перші три місця будуть нагороджені грошовими призами: 5000, 3000 і 2000 гривень.

Конкурсні  роботи необхідно надсилайте на order@dobralystivka.com (тема листа: “Конкурс “Жінка в медіа”).

Результати опублікують 15 листопада на сайтах та сторінках соцмереж Благодійної організації “Благодійний фонд “Добра Листівка”, ГО “Інститут розвитку регіональної преси”, кампанії “Повага”.

Повні умови конкурсу за посиланням

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!
«Кожного дня, щойно я прокидаюся, беруся за телефон, дивлюся, що відбувається вдома в Дергачах». Історія Маргарити Попової з циклу «Внутрішня міграція»

«Кожного дня, щойно я прокидаюся, беруся за телефон, дивлюся, що відбувається вдома в Дергачах». Історія Маргарити Попової з циклу «Внутрішня міграція»

Онлайн-журнал «Люк» запускає проєкт «Внутрішня міграція», присвячений...