Placeholder Photo

S-cape: Яскравість за будь-якої погоди

Почати
3 хв на читанння

Український бренд верхнього одягу та дощовиків S-cape показав новий кампейн, що врятує найпохмуріший осінній день. Завдяки грі кольорів і тіней, динамічній постановці і виразному концептуальному мейку фотосет вийшов веселим та життєствердним.

«Одна з цілей S-cape – робити світ яскравішим. І саме цю мету ми переслідували, працюючи над новою зйомкою. Надихнувшись подорожами разом із фотографом Веронікою Горянською, ми створили колоритну інтернаціональну кампанію. Її основна ідея – показати, що зовнішні розбіжності не заважають людям добре ладнати один із одним», — розповідають засновниці Оксана Свентах та Наталія Алексєвич.

S-cape знайомий українцям вже давно – бренд шиє якісні дощовики з 2014-го. За чотири роки він помітно виріс та розширив асортимент яскравого та технологічного верхнього одягу.

«Ми прагнемо надихати людей пізнавати світ, незважаючи на таку дрібницю, як негода, — розповідають засновниці. — Наш девіз: погода пригодам не завада. Адже подорожі змінюють людей. Вони забезпечують валюту, яка ніколи не падає в ціні, – щирі позитивні емоції. Ми хочемо донести ідею, що, вдягнувши нашу парку чи дощовик у негоду, ти можеш як вирушати у мандри чи на прогулянку, так і просто вирішувати свої справи, бо у нашому одязі затишно і зручно».

S-cape поєднали практичність туристичного вбрання з універсальністю повсякденного міського та зробили не лише якісні, а й стильні речі. Дощовик чи парка будуть доречні і за містом, і в центрі мегаполіса. Сьогодні можна прогулюватися у цьому одязі осіннім містом, а завтра вирушити в ньому у мандрівку горами.

Колекція дощовиків S-cape створена для людей, які цінують в одязі практичність та функціональність. Плащі легкі, компактні, складаються у невелику кишеньку, яку зручно носити з собою, тож у разі зливи чи вітряної погоди дощовик можна швидко вдягнути.

Бренд працює з найкращими світовими виробниками фурнітури: YKK, Prym, 2M, AMANN. Мембранна тканина для дощовиків була створена спеціально для S-cape. Самі ж плащі не потребують особливого догляду: їх легко прати, а прасувати немає необхідності.

«Ми розуміємо, який шлях пройшов наш одяг від ідеї до прилавка магазину та відчуваємо гордість, коли бачимо готовий продукт, — розповідають засновниці. — Ми вкладаємо у кожну модель безліч часу, умінь, знань, ресурсів і отримуємо нову річ – ні на що не подібну, особливу і потрібну. Зізнаємося, іноді нам буває складно прощатися зі створеним нами одягом, але ми щоразу радіємо, коли бачимо вас у ньому: на вулицях міста чи на знімках у різних куточках нашої планети».

Усі моделі S-cape можна подивитися на сайті.