S-cape: Яскравість за будь-якої погоди

від | 17.09.2018 | FITTING ROOM

Час читання: ( Кількість слів: )

Український бренд верхнього одягу та дощовиків S-cape показав новий кампейн, що врятує найпохмуріший осінній день. Завдяки грі кольорів і тіней, динамічній постановці і виразному концептуальному мейку фотосет вийшов веселим та життєствердним.

«Одна з цілей S-cape – робити світ яскравішим. І саме цю мету ми переслідували, працюючи над новою зйомкою. Надихнувшись подорожами разом із фотографом Веронікою Горянською, ми створили колоритну інтернаціональну кампанію. Її основна ідея – показати, що зовнішні розбіжності не заважають людям добре ладнати один із одним», — розповідають засновниці Оксана Свентах та Наталія Алексєвич.

S-cape знайомий українцям вже давно – бренд шиє якісні дощовики з 2014-го. За чотири роки він помітно виріс та розширив асортимент яскравого та технологічного верхнього одягу.

«Ми прагнемо надихати людей пізнавати світ, незважаючи на таку дрібницю, як негода, — розповідають засновниці. — Наш девіз: погода пригодам не завада. Адже подорожі змінюють людей. Вони забезпечують валюту, яка ніколи не падає в ціні, – щирі позитивні емоції. Ми хочемо донести ідею, що, вдягнувши нашу парку чи дощовик у негоду, ти можеш як вирушати у мандри чи на прогулянку, так і просто вирішувати свої справи, бо у нашому одязі затишно і зручно».

S-cape поєднали практичність туристичного вбрання з універсальністю повсякденного міського та зробили не лише якісні, а й стильні речі. Дощовик чи парка будуть доречні і за містом, і в центрі мегаполіса. Сьогодні можна прогулюватися у цьому одязі осіннім містом, а завтра вирушити в ньому у мандрівку горами.

Колекція дощовиків S-cape створена для людей, які цінують в одязі практичність та функціональність. Плащі легкі, компактні, складаються у невелику кишеньку, яку зручно носити з собою, тож у разі зливи чи вітряної погоди дощовик можна швидко вдягнути.

Бренд працює з найкращими світовими виробниками фурнітури: YKK, Prym, 2M, AMANN. Мембранна тканина для дощовиків була створена спеціально для S-cape. Самі ж плащі не потребують особливого догляду: їх легко прати, а прасувати немає необхідності.

«Ми розуміємо, який шлях пройшов наш одяг від ідеї до прилавка магазину та відчуваємо гордість, коли бачимо готовий продукт, — розповідають засновниці. — Ми вкладаємо у кожну модель безліч часу, умінь, знань, ресурсів і отримуємо нову річ – ні на що не подібну, особливу і потрібну. Зізнаємося, іноді нам буває складно прощатися зі створеним нами одягом, але ми щоразу радіємо, коли бачимо вас у ньому: на вулицях міста чи на знімках у різних куточках нашої планети».

Усі моделі S-cape можна подивитися на сайті.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!

Новини

Дівчина говорить