Коллекция тату IIIIT TATTOO от Лилит Саркисян

від | Сер 10, 2018 | FITTING ROOM

Час читання: ( Кількість слів: )

Лилит Саркисян запустила новый проект –  IIIIT TATTOO – временные татуировки с акварельными и графическими иллюстрациями. Первыми их примерили участники агентства взрослых моделей Жизнелюб.

“Только мы решаем, какой возраст у нашей души и в каких цветах проведем нашу жизнь. Неувядающая красота внутри нас – и мы хотели показать ее. Цветы на теле – это символ расцвета и вечной красоты. Красоты в любом возрасте и с любой историей. Остановить время мы не можем, но можем прожить его красиво и по-настоящему. Тело стареет, а душа – нет. И именно она отображена в наших татуировках”.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!