Бунтарська колекція сумок KOZHUHAR

від | Чер 23, 2018 | FITTING ROOM

Час читання: ( Кількість слів: )

Український бренд сумок KOZHUHAR презентував літню колекцію #wantcancreate. Лінійка присвячена жінкам, які не просто знають, чого хочуть, але й не стримують себе в реалізації своїх ідей. Філософія нової колекції – це поєднання традиційних методик з бунтарськими.

«Ми хотіли продемонструвати, що сучасна жінка не повинна слідувати за нав’язаними стандартами поведінки. Кожна з нас живе так, як зручно саме їй. Однак, при цьому вона не боїться експериментувати. Ми встановлюємо власні правила, а виклики, в першу чергу, кидаємо самим собі»,  – коментує дизайнер бренду Аліна Кожухар.

Кожну сумку з нової колекції можна поєднувати одну з одною за фактурою чи функціоналом, в залежності від обраної ситуації.

В основу колекції увійшли 8 моделей. Вони відрізняються простотою форм у поєднанні зі складністю фактур. Наприклад, звичні пакети-майки виконані з джинсу і щільного атласу, а також доповнені ручною вишивкою. Бунтарство духу колекції передають буцімто недбало-надірвані краї виробів, нестандартні комбінації принтів і елементи стилю Пабло Пікассо.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!