Надо брать: AVOSKA

від | 20.05.2018 | FITTING ROOM, Треба брати

Час читання: ( Кількість слів: )

Наші мами та бабусі дещо здивовані, але найтрендовіша сумка цього літа – авоська. Посперечатися з нею за популярність може хіба що солом’яна сумка. Засновниця бренду Knitting Minds Олеся Вершигора запустила бренд AVOSKA, який став частиною соціального проекту “Я дбаю про…”.

Надо брать: AVOSKA

“У нас є студія, де час від часу проводяться тематичні воркшопи, можна придбати пряжу чи корисні речі, які дозволяють організувати процес в’язання. Саме плетіння асоціюється з холодною порою року та теплим одягом. І найпоширеніше запитання, яке я отримую: “Що в’язати влітку?” – розповідає Олеся. – Організовуючи події, ми частково орієнтуємося на тренди, саме експериментування воркшопу з авоською стало тому прикладом”.

На подію хотіли запросити еко-блогера Олю Матюшенко, та, коли стали домовлятися про зустріч, придумали соціальний проект і вирішили запустити бренд AVOSKA.

Надо брать: AVOSKA

“Одним соціальним проектом ми хочемо зробити дві корисні речі: поширювати любов до природи та благодійність, – продовжує Олеся. – Купуючи авоську, учасник проекту не лише допомагає довкіллю (зменшуючи кількість використаних пакетів), а й робить добру справу – частина коштів іде у фонд “Старенькі”, тому що саме з ними ми асоціюємо авоську, коли вперше чуємо про неї. Для нас, молодого покоління, вона є пережитком минулого, а для людей поважного віку — це символ молодості”.

Надо брать: AVOSKA

Авоськи підходять не лише для походу до продуктового магазину, у них можна носити змінну форму у спортзал, книги, журнали. Єдиний нюанс – зазвичай ми носимо багато дрібниць у сумці, і, на жаль, їх не покладеш до авоськи. Проблему можна вирішити яскравою косметичкою.

Авоськи виготовлені зі 100% бавовняної нитки, сплетені вручну. Зараз базові моделі є трьох розмірів: S – 299 гривень, М – 349 гривень, L – 399 гривень. 

Доступні кольори – чорний, червоний, молочний, сірий, рожевий та фіолетовий. За бажанням клієнта можна зробити й інший – палітра ниток налічує близько 25 відтінків.

“До речі, знаєте чому їх називають «авоськами»? Річ у тім, що у 80-х була так звана ера дефіциту, і під час походу до магазину ніхто не знав, купить він щось смачне і цікаве чи ні. А тому, беручи таку сумку, говорив: «Авось чего-то прикуплю». Так і причепилася назва “авоська”, – ділиться Олеся.

Купити можна на сторінках у соціальних мережах.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

Урбаністична естетика комфорту: Samsonite презентує колекцію Move 4.0

Урбаністична естетика комфорту: Samsonite презентує колекцію Move 4.0

Український дистриб’ютор всесвітньо відомого бренда Samsonite презентує нову колекцію жіночих рюкзаків Move 4.0. Це четверта інтеграція колекції, що вже не перший рік є втіленням сучасної урбаністичної естетики та комфорту....

Бренд Morning Star та UAnimals створили благодійну колекцію одягу, щоб зібрати 500 тисяч гривень на будівництво домівок для тварин

Бренд Morning Star та UAnimals створили благодійну колекцію одягу, щоб зібрати 500 тисяч гривень на будівництво домівок для тварин

Зоозахисний рух UAnimals спільно з брендом молодіжного одягу Morning Star створили унікальну колекцію лімітованих худі й футболок «Твоє худі — їхня домівка» з принтом маленького цуценяти, якого захищає відважний воїн ЗСУ....