Надо брать: AVOSKA

від | Тра 20, 2018 | FITTING ROOM, Треба брати

Наші мами та бабусі дещо здивовані, але найтрендовіша сумка цього літа – авоська. Посперечатися з нею за популярність може хіба що солом’яна сумка. Засновниця бренду Knitting Minds Олеся Вершигора запустила бренд AVOSKA, який став частиною соціального проекту “Я дбаю про…”.

“У нас є студія, де час від часу проводяться тематичні воркшопи, можна придбати пряжу чи корисні речі, які дозволяють організувати процес в’язання. Саме плетіння асоціюється з холодною порою року та теплим одягом. І найпоширеніше запитання, яке я отримую: “Що в’язати влітку?” – розповідає Олеся. – Організовуючи події, ми частково орієнтуємося на тренди, саме експериментування воркшопу з авоською стало тому прикладом”.

На подію хотіли запросити еко-блогера Олю Матюшенко, та, коли стали домовлятися про зустріч, придумали соціальний проект і вирішили запустити бренд AVOSKA.

“Одним соціальним проектом ми хочемо зробити дві корисні речі: поширювати любов до природи та благодійність, – продовжує Олеся. – Купуючи авоську, учасник проекту не лише допомагає довкіллю (зменшуючи кількість використаних пакетів), а й робить добру справу – частина коштів іде у фонд “Старенькі”, тому що саме з ними ми асоціюємо авоську, коли вперше чуємо про неї. Для нас, молодого покоління, вона є пережитком минулого, а для людей поважного віку — це символ молодості”.

Авоськи підходять не лише для походу до продуктового магазину, у них можна носити змінну форму у спортзал, книги, журнали. Єдиний нюанс – зазвичай ми носимо багато дрібниць у сумці, і, на жаль, їх не покладеш до авоськи. Проблему можна вирішити яскравою косметичкою.

Авоськи виготовлені зі 100% бавовняної нитки, сплетені вручну. Зараз базові моделі є трьох розмірів: S – 299 гривень, М – 349 гривень, L – 399 гривень. 

Доступні кольори – чорний, червоний, молочний, сірий, рожевий та фіолетовий. За бажанням клієнта можна зробити й інший – палітра ниток налічує близько 25 відтінків.

“До речі, знаєте чому їх називають «авоськами»? Річ у тім, що у 80-х була так звана ера дефіциту, і під час походу до магазину ніхто не знав, купить він щось смачне і цікаве чи ні. А тому, беручи таку сумку, говорив: «Авось чего-то прикуплю». Так і причепилася назва “авоська”, – ділиться Олеся.

Купити можна на сторінках у соціальних мережах.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!