Placeholder Photo

Актуальна книга: "Гендер для всіх. Виклик стереотипам"

Почати
1 хв на читання

Видавництво Основи за фінансової та ідейної підтримки Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні презентує книгу Гендер для всіх. Виклик стереотипам Тамари Марценюк. Книга – продовження викладання масового онлайн курсу Жінки і чоловіки: гендер для всіх на платформі «Прометеус».

“Чи знаєте ви, що в Україні зарплата жінок у середньому на 30 % менша, ніж зарплата чоловіків, і що тут досі є перелік кількасот професій, заборонених жінкам? У якій сфері, на вашу думку, дискриміновано чоловіків? Чи розбираєтеся ви, що таке сексизм, ейджизм, ромофобія?”, – саме ці важливі і нагальні питання порушуються в книзі.

Це видання як для тих, хто лише побіжно чув про гендерні питання, так і для експертів. Авторка розповідає про суспільні нерівності та допомогає знайти їх вирішення.

“Я намагалася зібрати як власний досвід досліджень українського суспільства, так і напрацювання моїх колежанок і колег з різних міст України. Уже чимало написано і зроблено, аби впроваджувати рівні права і можливості, долати суспільні нерівності. Ця книга – також і просвітницький проект, покликаний продемонструвати глибину проблематики гендерної нерівності”, – переконана авторка Тамара Марценюк.

Книга вийде 11 квітня, але вже доступна до попереднього замовлення на сайті.