Новый клип Ланы Дель Рей

від | Лют 20, 2017 | Дивитися, Слухати

На выходных Лана Дель Рей  выпустила новый трек, а сегодня показала  и клип. Love  – лучший саундтрек этой весны.  Клип выполнен в прививочной для певицы стилистике ретро-фильмов. Лана в белом платье с цветами в волосах поет о молодости и любви.

Love – первый трек из нового альбома певицы, который выйдет в этом году: “Я записала первые четыре альбома для себя, но этот – для моих фанов. Он о том, куда мы все, я надеюсь, движемся”.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!