DREAM TAXI: Акция от Uklon к 14 февраля

від | Лют 9, 2017 | PROMO

Праздновать День святого Валентина или нет – ваше личное решение. Для кого-то это обычный вторник, для кого-то – романтический праздник, а кто-то в этот день начнет отсчет до весны.

Воспользоваться предложением от Uklon и сервиса сногсшибательных перемен DREAM BAR можно в любом из этих случаев.

Условия акции очень просты, а поэтому вдвойне приятные. В преддверии Дня всех влюбленных записывайтесь в DREAM BAR и получите не только классный образ, но и подарок в виде промокода от Uklon на 100 грн.

Воспользоваться бесплатной поездкой вы сможете с 14 до 28 февраля.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!