В голове моей туманы-маны. Макс Барских презентовал видеосплит

від | Гру 19, 2016 | Дивитися

Макс Барских не только снял клип на одну из самых приставучих песен «Туманы», но и “обозначил” следующий сингл «Неверная», релиз которого намечен на февраль 2017 года. Интернет-клип будет значительно отличаться от ТВ-версии клипа.

 
Создатели клипы рассказывают, что по сценарию Макс и его героиня Анна Богдан ведут страстный диалог, погружаясь в fashion-эстетику нео-гоп. По поводу последнего у нас, конечно, есть несколько вопросов.
 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!