Все, что вы хотели узнать о торговых марках, но боялись спросить

від | Бер 14, 2016 | The Devochki PRO

Вторая лекция нашего учебного цикла в рамках DIVOCHE.MEDIA PRO посвящена торговым маркам. Зачем вам нужна ТМ, как ее оформить, какие права она дает и какие риски у вас, если вы оформляете ТМ на двоих?
Об этом и еще о многом другом расскажет Оля Крещенко юрист, референт патентного поверенного патентно-юридического агентства «Синергия». Готовьте ваши вопросы – мы выделяем на них достаточно времени.
Встречаемся 19 марта в 11:30 в Счастье HUB (Паньковская, 14).
Стоимость: 200 грн (150 для участников каталога стартапов).

Купить билеты 

Встреча на фб

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!
«Кожного дня, щойно я прокидаюся, беруся за телефон, дивлюся, що відбувається вдома в Дергачах». Історія Маргарити Попової з циклу «Внутрішня міграція»

«Кожного дня, щойно я прокидаюся, беруся за телефон, дивлюся, що відбувається вдома в Дергачах». Історія Маргарити Попової з циклу «Внутрішня міграція»

Онлайн-журнал «Люк» запускає проєкт «Внутрішня міграція», присвячений...