GIRLBOSS. Теперь и в сериале

від | Лют 9, 2016 | Серіали

Издание Variety «слило» информацию – по мотивам автобиографической  книги создательницы магазина одежды Nasty Gal Софии Аморусо GIRLBOSS Netflix снимает сериал.
girlboss_book_new
Говорят, что руку к созданию комедии приложат Кэй Кэннон, Шарлиз Терон и, конечно же, сама София Аморусо.
GIRLBOSS – в свое время стала настольной книгой девушек, которые хотят преуспеть в собственном бизнесе. В ней Аморусо рассказывает свою историю – как это вырастить империю Nasty Gal из магазина винтажной одежды на eBay.
Sophia-Amoruso-thumb
Мы уже писали, что сериал «Девочки» закрывается, возможно ему найдется достойная замена.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!