Сериал «Девочки» закрывается

від | Січ 6, 2016 | Серіали

Но мы будем любить его всегда.

Лина Данэм заявила, что шестой сезон сериала «Девочки» будет последним. Чем закончились истории героинь, мы узнаем в 2017 году. Пятый сезон выходит 21 февраля.

Несмотря на то, что нам немного грустно, нельзя не понять Лину. Даже хочется ее поддержать, ведь мало кто умеет вовремя закрыть успешный проект.

Тем более, она двигается дальше и работает над новым феминистическим сериалом «Макс» – история амбициозной журналистки в 1960-ых годах. Лина Данэм выступит режиссером, а главную роль сыграет Лиза Джойс.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!