/

«Збочення», «психічні проблеми» і «діти з пробірки». У Тернополі провели форум «За християнські цінності» проти законопроєкту про реєстровані партнерства

Почати

Влада Тернопільської області виступила проти законопроєкту про інститут реєстрованих партнерств.

У середу, 10 травня, в Тернополі у приміщенні облради відбувся форум «За християнські цінності» за участю представників влади, громадських організацій та духовенства.

«Вони намагаються підступно, як путін ракетами, а ті з іншої сторони — знищити сім’ю. Проштовхуючи поняття гендеру, хочуть легалізувати одностатеві шлюби. Всю цю агресію, всі ці збочення, які під прапорами ЛГБТ сьогодні брутально, агресивно нав’язуються нашому суспільству, нації. Ми стурбовані, схвильовані, а головне — ми рішуче налаштовані. І якщо хтось думає тишком-нишком проштовхнути ті закони — вони глибоко помиляються», — заявив голова обласної ради Михайло Головко, який також головував на форумі.

Його дружина, депутатка Тернопільської міської ради від ВО «Свобода» Мар’яна Головко назвала законопроєкт «одним зі способів убити націю».

«Він має на меті узаконити речі, які суперечать не тільки давнім традиціям, а й Божому Слову, моралі, здоровому глузду. Вони руйнують основу українства — міцну українську сім’ю. Сім’ю, яку так віддано й мужньо ціною власного життя боронять воїни на передовій. Сім’ю, що єднає й закорінює покоління. Вона — початок й продовження. Підмінюючи поняття, паразитуючи на темі патріотизму, маніпулюючи думками людей, прикриваючись розв’язанням надуманих проблем, не зважаючи на війну й користуючись забороною на протести, цей законопроєкт пробують ратифікувати», — заявила вона.

Висловлюючись від імені «єдиного духовного фронту “За християнські цінності”», Головко наголосила, що вони «проти одностатевих шлюбів, проти народження дітей з пробірок, проти збільшення можливостей ЛГБТ-спільнот шляхом суттєвого урізання прав традиціоналістів й християн».

«Цей закон руйнує не тільки родинні цінності, а українців зі середини. Бо християнські цінності здавна формували нашу ідентичність. Його ухвалення є загрозою національній безпеці, адже потягне за собою узаконення права одностатевими парами усиновлювати дітей, а згодом — вирощувати в пробірках… Демографічна криза поглиблюватиметься, українці, як титульна нація, поволі зникатимуть… Держава впаде як картковий будинок. І саме цього прагне наш ворог. То, виходить, творці цього закону №9103 працюють на нього!?» — додав член постійної комісії з питань духовності, культури, свободи слова, інформації та розвитку громадянського суспільства при Тернопільській облраді Михaйло Тимошик.

Окремо він зауважив, що, на його думку, представники ЛГБТ-спільноти мають «психічні проблеми».

Представники єпархіальної канцелярії Тернопільської єпархії ПЦУ заявили, що ініціатори законопроєкту «нав’язують псевдоцінності традиційним християнам».

«Але в житті кожного християнина авторитетом є Біблія. Відповідно до Біблії бачимо, що справжньою сім’єю є чоловік і жінка. Вони мають здатність народжувати дітей», — запевнив протоієрей Сергій Росіцький.

Також проти законопроєкту виступив голова Тернопільської районної ради Віктор Козорог, який назвав законопроєкт «відверто антиукраїнським та пропагандистським» та запевнив, що військові, чиї інтереси, зокрема, має захистити проєкт закону, поділяють його позицію.

На підтвердження цих слів на форумі виступив військовослужбовець Ігор Костюк, який запевнив, що «за рік часу в зоні бойових дій не побачив жодного гомосексуаліста».

«Я їх бачив у тилу. Приїдьте на фронт і подивіться. І покажіть його», — додав він.

Після обговорення законопроєкту при Тернопільській обласній раді вирішили створити робочу групу, яка підготує пропозиції та правки до законопроєкту.

 

Фото: Facebook Тернопільської обласної ради