У Києві висадили магнолії, щоб зібрати кошти на жіночі літні берці військовицям

Почати
3 хв на читанння

У Києві в сквері імені Марії Заньковецької на вулиці Велика Васильківська висадили магнолії, щоб зібрати гроші на закупівлю жіночих літніх берців.

П’ять дерев висадили учасниці руху VETERANKA разом із представниками благодійного фонду «Парк Перемоги» та працівниками комунального об’єднання «Київзеленбуд». Біля кожного дерева можна знайти таблички з QR-кодом для донатів.

«Мета цієї ініціативи — збір коштів на літні тактичні берці для жінок-військовослужбовиць, які служать на передовій. Донори, які долучаються до збору, в процесі здійснення донату, мають можливість додати свій особистий напис на таблички, які ми встановлюємо під висадженими магноліями. Підтримати збір можна двома способами: онлайн, обравши відповідний проєкт на нашому сайті або скануючи QR-код на встановленій в сквері табличці», — розповів засновник фонду «Парк Перемоги» Андрій Свинаренко.

Кожна магнолія матиме список поважних донорів, що буде внесений до біографії дерева.

У Києві висадили магнолії, щоб зібрати кошти на жіночі літні берці військовицям

На передових позиціях фронту служать парамедикині, аеророзвідниці, кулеметниці, штурмовички, які понад 17 годин на добу перебувають в окопах, на бойових позиціях в екстремальній місцевості. Одна висаджена магнолія закриває потреби одразу декількох військовослужбовиць руху VETERANKA. Якісне тактичне взуття дасть можливість врятувати більше поранених і крокувати швидше звільненими територіями. Крім врахування анатомічних особливостей жіночої стопи, взуття захищає від води, вогню, цвяхів та підтримує гомілкостоп під час перенесення важких вантажів в амуніції.

На кожне дерево військовослужбовиці та волонтерки руху VETERANKA пов’язали синьо-жовті стрічки.

«Сквер Марії Заньковецької — символічна, жіноча локація для нашого руху. Магнолії одночасно слугуватимуть як віра у майбутнє та процвітання нашої держави. Як доказ того, що весна приходитиме щороку і наші посестри зроблять все для того, щоб українські діти гуляли серед квітучого ароматного саду під мирним небом», — наголосила ветеранка-стрільчиня Ніна Прокоп’єва.

 

Фото: Олександра Злуніцина: VETERANKA