/

Зеленський відповів на петицію про впровадження статевого виховання у закладах освіти

Почати
/
2 хв на читанння

Президент України Володимир Зеленський відповів на петицію щодо впровадження обов’язкового статевого виховання в систему освіти — у початковій, середній школі, а також у вищих і професійно-технічних закладах.

Він зауважив, що, згідно з Конституцією та українським законодавством, державну політику в галузі освіти визначає Верховна Рада, а реалізують Кабінет міністрів та центральні органи виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Також Зеленський процитував п’яту статтю закону України «Про освіту», згідно з якою «державна політика у сфері освіти формується і реалізується на основі наукових досліджень, міжнародних зобов’язань, вітчизняного та іноземного досвіду з урахуванням прогнозів, статистичних даних та індикаторів розвитку з метою задоволення потреб людини та суспільства».

У зв’язку з цим президент звернувся до уряду з проханням опрацювати викладені в електронній петиції пропозиції, а про результати розгляду поінформувати його особисто та авторку петиції, керівницю громадського альянсу «Політична дія жінок» Ірину Тишко.

 

Фото: Офіс президента України