/

Вийшов перший тизер-трейлер фільму «Марвели» про супергеройок

Почати
/
2 хв на читанння

Кінокомпанія Marvel Studios випустила перший тизер-трейлер фільму The Marvels («Марвели») про космічні пригоди супергеройок. Опублікований на офіційному каналі Marvel Entertainment у YouTube ролик за добу набрав понад 10,5 мільйона переглядів.

Kinomania Film Distribution також виклала український трейлер стрічки.

Фільм стане 33-м проєктом кіновсесвіту Marvel Studios (п’ято фазою) та продовженням стрічки «Капітан Марвел» 2019 року, в якому дебютувала Керол Денверс (Брі Ларсон).

Компанію Ларсон складуть зірка «Міс Марвел» Іман Веллані у ролі Камали Хан та Тейона Перріс у ролі Моніки Рамбо.

«Керол Денверс, вона ж Капітан Марвел, відвоювала свою особистість у тирана Крі та помстилася Вищому Розуму. Але через непередбачені наслідки на плечі Керол лягає тягар дестабілізованого всесвіту. Коли вона за своїм службовим обов’язком вирушає в аномальну червоточину, пов’язану з революціонером Крі, її сили виявляються переплутаними з силами суперфанатки з Джерсі-Сіті, Камали Хан, відомої як Міс Марвел, а також власної племінниці, нині астронавтки S.A.B.E.R., капітанки Моніки Рамбо. Разом це несподіване тріо має об’єднатися і навчитися працювати спільно», — зазначається на сайті Marvel.

Режисеркою стрічки виступила Ніа ДаКоста, відома за фільмом жахів «Кендімен», яка стала першою темношкірою жінкою та четвертою жінкою взагалі, яка зняла проєкт для Marvel Studios.

У фільмі також знявся зірка «Зоряних воєн» та низки супергеройських стрічок Семюел Л. Джексон.

Вихід The Marvels у прокат запланований на 10 листопада 2023 року.