/

Вийшов новий тизер-трейлер фільму «Барбі»: Марго Роббі та Раян Гослінг потраплять у реальний світ

Почати
/
2 хв на читанння

Студія Warner Bros. опублікувала новий тизер-трейлер фільму «Барбі», що має вийти на широкі екрани у липні.

Відеоролик кінокомпанія виклала у своєму YouTube-каналі з підписом «Жити в Барбі-країні означає бути ідеальною істотою в ідеальному місці. Хіба що у вас повна екзистенційна криза. Або ви Кен».

За сюжетом, Барбі та Кен, які жили у ляльковій рожевій країні, потраплять у реальний світ і будуть змушені боротися з життєвими труднощами.

У фільмі, окрім Марго Роббі та Раяна Гослінга, будуть й інші Барбі та Кени. Так, Дуа Ліпа зіграє Барбі-русалоньку, Кейт Маккіннон — Барбі-гімнастку, Ісса Рей — Барбі-президентку, Емма Макі — Барбі-фізикиню, Нікола Кохлан — Барбі-дипломатку тощо

Кенів зіграють Симу Лю, Скотт Еванс, Шуті Гатва та Кінгслі Бен-Адір. Зокрема, між Лю та Гослінгом станеться конфлікт через пляж.

Також у стрічці зіграють Ріту Ар’я, Америка Феррера, Гелен Міррен, Шарон Руні, Реа Перлман, Аріана Грінблатт, Еміралд Фіннелл, Ана Круз Кейн, Харі Неф, Александра Шіпп, Коннор Свінделлс, Майкл Сера, Джон Сіна, Джеймі Деметріу та Вілл Феррел.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений BARBIE (@barbiethemovie)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений BARBIE (@barbiethemovie)

 

  • Фільм «Барбі» вийде у світовий прокат 21 липня 2023 року. Головні ролі в ньому зіграли Марго Роббі та Раян Гослінг. Режисеркою є Грета Гервіг, відома за стрічками «Маленькі жінки» та «Леді Берд».
  • У грудні 2022 року студія Warner Bros. опублікувала дебютний тизер-трейлер фільму, який починається з відсилання до фільму Стенлі Кубріка «2001: Космічна одіссея».