Студія Warner Bros. показала перший тизер-трейлер фільму «Барбі»

від | 16.12.2022 | Новини, Дивитися

Час читання: ( Кількість слів: )

Студія Warner Bros. опублікувала дебютний тизер-трейлер фільму «Барбі». Головні ролі в ньому зіграли Марго Роббі та Раян Гослінг.

Відеоролик кінокомпанія виклала у своєму YouTube-каналі.

Фільм вийде у світовий прокат 21 липня 2023 року. Режисеркою є Грета Гервіг, відома за стрічками «Маленькі жінки» та  «Леді Берд».

Тизер-трейлер починається з відсилання до фільму Стенлі Кубріка «2001: Космічна одіссея».

У кадрі декілька дівчаток граються із ляльками-немовлятами. Несподівано з’являється гігантська Барбі у купальнику найпершої ляльки, що надійшла у продаж у 1959 році. Діти трощать свої іграшки, не схожі на ідеальну ляльку.

Після цього глядача запрошують у гламурний світ Барбі.

Наразі деталі сюжету стрічки не розкриваються. Раніше Гослінг казав, що історія його героя буде несподіваною для глядачів, зазначивши, що він має важку долю: «Кен не має ні грошей, ні роботи, ні машини, ні будинку. Тяжко йому».

Актор захоплено відгукувався про сценарій Гервіг, назвавши його «найкращим сценарієм, який я колись читав».

Гослінг також розповідав, що погодився на зйомки у фільмі після того, як побачив ставлення своїх дітей до ляльки Кена.

«Я виходжу на заднє подвір’я і, знаєш, де я знайшов Кена? Обличчям униз у бруді поруч із розчавленим лимоном», — сказав він.

Після цього актор сфотографував знахідку і надіслав Гервіг повідомлення: «Я буду твоїм Кеном, тому що цю історію треба розповісти. Ніхто не грає з Кеном».

Окрім Марго Роббі та Раяна Гослінга у фільмі знялися Емма Макі, Вілл Феррелл, Лю Сіму, Кейт МакКіннон, Олександра Шипп та Америка Феррера.

Неймовірні образи героїв фільму «Барбі» створила володарка «Оскару» дизайнерка костюмів Жаклін Дюрран.

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

Франко-українська торгово-промислова палата запустила конкурс для підприємиць «Створено жінками»: переможниця отримає 100 тисяч гривень

Франко-українська торгово-промислова палата запустила конкурс для підприємиць «Створено жінками»: переможниця отримає 100 тисяч гривень

В Україні стартував новий відбір премії для українських підприємиць «Створено жінками», переможниця конкурсу отримає 100 тисяч гривень на розвиток бізнесу та п’ятиденну подорож у Париж. Організаторами премії є...

Іранська протестна пісня Baraye отримала премію «Греммі», її автору і виконавцю Шервіну Хаджипуру загрожує в’язниця

Іранська протестна пісня Baraye отримала премію «Греммі», її автору і виконавцю Шервіну Хаджипуру загрожує в’язниця

На 65-й церемонії премії «Греммі», яка відбулася у ніч проти 6 лютого у Лос-Анджелесі на стадіоні Crypto.com Arena, вперше була вручена статуетка в номінації «Найкраща пісня про соціальні зміни». Перемогу здобув іранський...