///

Урбаністична естетика комфорту: Samsonite презентує колекцію Move 4.0

Почати
///
2 хв на читанння

Український дистриб’ютор всесвітньо відомого бренда Samsonite презентує нову колекцію жіночих рюкзаків Move 4.0. Це четверта інтеграція колекції, що вже не перший рік є втіленням сучасної урбаністичної естетики та комфорту.

«Жіночі рюкзаки впевнено відвойовують першість у класичних сумок, — зазначає директорка департаменту маркетингу «Samsonite Україна» Марія Чуєва. — Міський рюкзак дозволяє завжди мати напохваті всі необхідні речі, а його внутрішній простір настільки гармонійно організований, що для кожної з них знайдеться своє місце. Цей аксесуар — ідеальний варіант для пересування містом: пішки або будь-яким видом транспорту. Він місткий, але водночас компактний і лишає вільними обидві руки. Що дуже важливо, лямки дозволяють рівномірно розподілити вагу і полегшити загальне навантаження. Як на мене, обрати рюкзак на щодень — автоматично дорівнює проявити турботу до себе: до свого організму, організації часу та загального комфорту». 

Урбаністична естетика комфорту: Samsonite презентує колекцію Move 4.0

Колекція Move 4.0 — оптимальне рішення для міста, адже ці рюкзаки легкі та водночас місткі, мають спеціальне відділення для ноутбука, що дозволяє носити техніку без додаткового чохла, велику кількістю кишень та шнурок із карабіном для ключів, щоб більше ніколи не губити їх у наплічнику. Перерозподілити вагу речей і врівноважити навантаження на хребет допомагають зручні анатомічні шлейки. 

Рюкзаки колекції Move 4.0 доступні в декількох розмірах, що дозволяє підібрати модель на будь-який смак та статуру. 

Дизайн колекції розроблений в Італії та натхнений світовими трендами. Кольорова палітра не лише різноманітна, але й трендова: адже відповідає актуальним відтінкам 2023 року за версією Pantone. 

Урбаністична естетика комфорту: Samsonite презентує колекцію Move 4.0

Купуючи Move 4.0 або будь-який інший жіночий рюкзак Samsonite з 15 березня до 15 квітня, гарантовано отримаєте в подарунок брендову парасольку.