/

В Україні стартує нова безплатна навчальна програма для жінок-підприємиць Ukrainian Women Entrepreneurs Hub 2.0

Почати
/
4 хв на читанння

В Україні запускають безплатну навчальну онлайн-програму для жінок-підприємиць Ukrainian Women Entrepreneurs Hub 2.0, що має допомогти жінкам, які хочуть створити та розвинути власну справу в Україні, досягти фінансової незалежності, прокачати навички пітчингу та стати ефективними лідерками у часи невизначеності.

Програма діятиме у лютому та березні 2023 року, її реалізує Центр «Розвиток КСВ» у межах програми USAID «Мріємо та діємо».

Упродовж шести тижнів учасниці відвідають 10 практичних онлайн-лекцій та додаткові воркшопи, почнуть працювати над індивідуальними бізнес-планами під керівництвом менторів та менторок зі всього світу, познайомляться з іншими успішними підприємицями та виведуть свій бізнес на новий рівень. Після цього відбудеться Pitching Night із зірковими гостями, на заході будуть обрані три переможниці, які отримають грант на 4000 доларів на оплату консультаційних та експертних послуг для посилення свого бізнесу.

Оновлена навчальна онлайн-програма допоможе жінкам підприємицям перетворити власну бізнес-ідею на прорахований покроковий бізнес-план, готовий до запуску, пропрацювати виклики бізнесу, пов’язані з масштабуванням, кризовим менеджментом та залученням інвесторів. Також учасниці зможуть прокачати навички бізнесового маркетингу та брендингу, як впроваджувати інновації і позитивний вплив у бізнес-модель та операційну діяльність.

Навчальна програма орієнтована на жінок, які мають бізнес-ідею, але стикаються з перешкодами на шляху її реалізації, тому потребують нових знань та підтримки від експертів/ок та спільноти, а також жінок, які мають бізнес на стадії запуску, але потребують практичних знань і консультацій для посилення і розвитку своєї власної справи.

Критерії вибору учасниць програми:

  • Громадянки України віком 18–35 років;
  • Знання англійської мови на достатньому рівні, щоб опановувати додаткові матеріали / слухати лекції англійською мовою;
  • Наявність ноутбуку / ПК із веб-камерою або смартфону з камерою, за допомогою яких ви зможете брати активну участь в онлайн-заняттях;
  • Високий рівень мотивації, висвітлений у відео-візитівці у формі реєстрації;
  • Наявність бізнесу на початковій стадії або бізнес-ідеї;
  • Віра у власну справу та бажання творити зміни для себе і на рівні країни.

Відбір учасниць відбуватиметься на основі якісної заявки, мотивації та онлайн-інтерв’ю з учасницями для фінального відбору.

Щоб подати заявку на участь, потрібно зареєструватися за посиланням до 5 лютого включно.

Програма UWE Hub була започаткована у серпні 2022 році у рамках програми «Мріємо та діємо» Центром «Розвиток КСВ» (CSR Ukraine) — експертної організації в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).

 

  • Восени 2022 року понад сотня українок спробували себе у підприємництві завдяки першій навчальній програмі UWE Hub 1.0. Сімнадцять фіналісток пітчили власні проєкти у фіналі, а троє з них отримали грант на оплату консультаційних та експертних послуг для розвитку власної справи у розмірі 4000 доларів. Завдяки програмі учасниці збільшили продажі, удосконалили бізнес-модель та фінансовий план, залучили інвесторів та почали створювати колаборації.
  • Раніше Центр «Розвиток КСВ» закликав громади України долучитися до започаткування мережі локальних офлайн-хабів для жінок-підприємиць Ukrainian Women Entrepreneurs Hub (UWE Hub), в яких буде простір для розвитку та навчання, обміну досвідом і нетворкінгу, пошуку шляхів власного розвитку, а також інтерактивна зала для дітей.
  • «Інститут суспільних ініціатив» запустив проєкт WoMentor, учасниці якого з допомогою наставниць розробляють та втілюють у життя власні бізнес-проєкти.
  • DIVOCHE.MEDIA запустило проєкт «Підмога», який розповідає про фонди та громадські організації, що допомагають жінкам.