Центр «Розвиток КСВ» закликав громади України долучитися до започаткування мережі локальних офлайн-хабів для жінок-підприємиць Ukrainian Women Entrepreneurs Hub (UWE Hub), в яких буде простір для розвитку та навчання, обміну досвідом і нетворкінгу, пошуку шляхів власного розвитку, а також інтерактивна зала для дітей.
За результатами відкритого конкурсу оберуть три українські громади, де навесні 2023 року створять перші хаби для жінок, які зацікавлені у створенні або розвитку власної справи.
На участь у конкурсі можуть податися органи місцевого самоврядування, громадські організації та благодійні фонди, молодіжні центри, хаби та коворкінги, агенції регіонального розвитку, асоціації підприємців/миць, окремі активіст(к)и.
Для участі в конкурсі необхідно заповнити форму реєстрації до 5 лютого включно.
З отриманих онлайн-заявок організатори оберуть п’ять релевантних кандидатів, з якими проведуть онлайн-інтерв’ю для уточнення деталей, після цього оберуть три громади, де будуть започатковані перші офлайн UWE Hubs в Україні.
Упродовж 2023 року приміщення новостворених хабів будуть оформлені відповідно до тематики жіночого підприємництва, їх забезпечать інтернетом. Також Центр «Розвиток КСВ» надасть готовий план реалізації навчальної програми з підприємництва за унікальною всесвітньо відомою моделлю навчання Buzz Women, їдеї, формати та програми активностей, проводитиме воркшопи та екскурсії, залучить психологів/гинь, бізнес-тренерів/ок. За всі адміністративні процеси та організацію подій відповідатиме координаторка хабу, роботу якої також оплачуватиме Центр.
Партнер ініціативи — Global Giving. Партнери навчальної програми з підприємництва — Посольство Королівства Нідерланди в Україні, глобальний рух Buzz Women.
- Раніше «Інститут суспільних ініціатив» запустив проєкт WoMentor, учасниці якого з допомогою наставниць розробляють та втілюють у життя власні бізнес-проєкти.
- Також DIVOCHE.MEDIA запустило проєкт «Підмога», який розповідає про фонди та громадські організації, що допомагають жінкам.
- Від початку повномасштабного вторгнення росії майже половину нових малих бізнесів, за даними Опендатабота, відкрили жінки. За майже дев’ять місяців війни (станом на 18 листопада 2022 року) 84 916 жінок зареєструвалися як ФОПи — це майже половина (48%) від 177 375 нових ФОПів.
- DIVOCHE.MEDIA розповідало історії трьох жінок із різних куточків України, які розвивають свої бізнеси всупереч всьому, навіть в окупації.