«Люди, котрим ми навесні допомагали, тепер стали нашими донорами». Як працює волонтерський сервіс Rechi Support

від | 28.12.2022 | Її історія, Дівчина говорить

Час читання: ( Кількість слів: )

Навесні маркетологиня Оксана Драган запустила волонтерський сервіс Rechi Support, який допомагає внутрішньо переміщеними родинами зі взуттям, всім необхідним для побуту, засобами гігієни,
продуктами тощо.

Rechi Support влаштований так, що до волонтерів звертаються ВПО, і після перевірки документів команда шукає донорів, які можуть закрити конкретний запит.

Оксана Драган розповіла DIVOCHE.MEDIA про мету свого проєкту, факапи та хороші історії, які стали паливом для Rechi Support.

Мені хотілося надати не тільки речі чи засоби гігієни, а ще й відчуття турботи

У березні-квітні в інстаграмах своїх знайомих я почала помічати запити на допомогу для людей, які виїхали з окупації та зони бойових дій.

Перше, що я подумала: пекло цих сімей не закінчилось, воно триває, хоча й у більш безпечних містах. Після того як їхній будинок знищили у Волновасі чи Маріуполі, а вони залишили рідне місто під обстрілами, неможливо психологічно миттєво прийти до тями і почати все з нуля, наче й не було нічого.

Існує «буферна» зона, стрес, страх, нерозуміння, враховуючи, що, окрім зазначеного вище, люди втрачали ще й роботу та будь-яку фінансову підтримку.

Звісно, у більшості міст є штаби та благодійні фонди, але там немає персоналізації і деколи неможливо отримати взуття чи підгузки потрібного розміру. Мені хотілося надати не тільки речі чи засоби гігієни, а ще й відчуття турботи, піклування та особистої значущості, тобто: «Ось ваш спортивний костюм, вашого розміру, почувайтеся в ньому комфортно, ми знайшли його спеціально для цього».

«Люди, котрим ми навесні допомагали, тепер стали нашими донорами». Як працює волонтерський сервіс Rechi Support

Оксана

Підтримки від друзів чекати не довелося, всі миттєво включилися, шеринг запрацював, почали надходити запити, а з ними й ідеї, як правильно налагодити роботу ініціативи.

Наразі у нашій команді вже 30 найкращих дівчат з усіх, кого я тільки зустрічала. Наша команда — це, без перебільшення, сім’я, у нас схожі цінності й погляди, повне взаєморозуміння.

Персоналізація і комунікація лягли в основу роботи

Як для маркетолога за професією, для мене було очевидним, що якісний результат залежить від структуризації, правил та чітко встановлених алгоритмів роботи.

Фізично неможливо допомогти кожному, хто потребує, тому ми зупинилися на категорії внутрішньо переміщених осіб, які залишили окуповані території або зону бойових дій після 24 лютого 2022 року.

Оскільки я дуже емпатична людина, мені було важливо, щоб наша робота надавала людям не тільки матеріальну допомогу, а ще й турботу, усвідомлення того, що вони не самі і що їм допомагає не просто фонд із назвою, для якого це буденна робота, а такі ж українці, саме тому ми вирішили формувати ком’юніті та залучати якомога більше «донорів» із різних куточків України.

«Люди, котрим ми навесні допомагали, тепер стали нашими донорами». Як працює волонтерський сервіс Rechi Support

Олеся

Ми ніколи нікого не ігноруємо, не відповідаємо стисло чи сухо, першочергове правило @rechi.support — це якісна комунікація. Задля цього розробили «Біблію» проєкту та скрипти на всі випадки.

Мені здається, саме персоналізація і комунікація лягли в основу роботи, а вже потім ми розробили алгоритм та систему.

Стартовий майданчик комунікації як із ВПО, так і з донорами — інстаграм. У середньому в директ щодня ми отримуємо від 10 до 30 запитів на допомогу, бувають дні й із сотнею заявок.

Всі запити одночасно ми прийняти не можемо, тому встановили механізм відтермінування: просимо сім’ю звернутись до нас через два-три-чотири тижні залежно від нашого завантаження. Виняток становлять термінові запити, які потребують миттєвої допомоги (сім’ї з немовлятами, літніми людьми, людьми з інвалідністю чи великою кількістю тварин).

Для обох категорій ми розробили спеціальні анкети та таблиці, у яких паралельно збираємо дані та перелік речей від тих, хто потребує, та тих, хто може надати допомогу.

За кожним волонтером закріплена сім’я та донори, тому цей процес повністю контролюється нашою стороною

На етапі запиту від родини ми просимо надати фото паперової довідки ВПО, фото фізичного паспорта людини, яка звертається, та довідку молодшої дитини (якщо є діти). Також обов’язково переглядаємо соціальні мережі, бо документи ВПО може отримати і та людина, яка вчилась у школі в Маріуполі, але вже сім років живе в Одесі чи Києві.

Такі сім’ї були, і подібну інформацію можна легко дізнатися завдяки публікаціям у соціальних мережах. Ми не приймаємо заявки з закритих сторінок саме через те, що не можемо досконально перевірити правдивість наданої інформації.

«Люди, котрим ми навесні допомагали, тепер стали нашими донорами». Як працює волонтерський сервіс Rechi Support

Саша

Після перевірки документів сім’я отримує анкету, в якій вказує всі свої потреби. Тут у нас немає чітких правил, обмежень чи розподілу на «необхідне» і «це їм не потрібно», ми намагатимемось знайти все, що просять.

Після формування переліку потреб ми звіряємо позиції з таблицею донорів, обираючи «метч», інформуємо донора, надаємо йому перелік необхідних від нього речей та дані для відправлення сім’ї напряму. Якщо донор хоче придбати необхідне для конкретного запиту, ми надамо запит родини, яка просить продуктовий набір, засоби гігієни, білизну тощо.

За кожним волонтером закріплена сім’я та донори, тому цей процес повністю контролюється нашою стороною: ми ведемо рекомендації щодо стану одягу та взуття, перевіряємо обсяги продуктових чи побутових наборів, оплату та терміни доставки.

Один із найчастіших факапів — «проліт» із розмірами чи якістю наданого одягу

Під час роботи з Rechi Support я вкотре переконалася, наскільки ми всі різні. Те, що для одних буде очевидним, для когось — взагалі незрозуміле.

Один із найчастіших факапів — «проліт» із розмірами чи якістю наданого одягу. На жаль, портрет ВПО для певної кількості людей дуже суміжний із бідністю та жебрацтвом, тобто людям здається, що ВПО мають радіти будь-якій допомозі — навіть якщо це светр у дірки, то це ж все одно краще, ніж нічого.

Хоча ми детально інструктуємо кожного, хто готовий поділитися речами, трапляються випадки, коли нам дуже прикро та соромно, адже кінцева відповідальність — за нами. Допомога ВПО — це не розвантаження шафи від непотребу.

«Люди, котрим ми навесні допомагали, тепер стали нашими донорами». Як працює волонтерський сервіс Rechi Support

Оля

Люди, які пережили пекло на окупованих територіях, не заслуговують на таке ставлення. Вони нічим не відрізняються від нас і не повинні бути обмежені в якісних товарах. Ми завжди просимо надавати лише ті речі, якими користувались б самі, але за якихось причин уже не будете цього робити.

Класичний факап — підбір одягу людині онлайн: завжди борешся за кожен сантиметр, а потім звіряєш із ВПО, потім із донором, потім гуглиш розмірні сітки, потім знову до ВПО. Як результат — людина з розміром M отримує костюм XXL, бо десь ця система таки дала збій.

З останніх факапів — запуск кампанії до Дня святого Миколая для діток ВПО. Під час добових відключень, коли кожен із наших волонтерів має основне місце роботи (тобто зайнятість), не перестрахувавшись новими волонтерами.

Анкети заповнювались «Персональними Миколайчиками» (людьми, котрі хотіли зробити подарунок), мабуть, кожні 15 хвилин, а ми просто не встигали опрацьовувати. Тому ті, кому зі світлом пощастило більше, жили в цих анкетах два тижні та робили перерву лише на короткий сон. Цього року наш День святого Миколая розтягнувся на два тижні — з 6 до 19 грудня.

Наступного разу ми будемо враховувати більше ризиків перед запусками нових кампаній та вже зібрали «волонтерський резерв».

Люди, котрим ми навесні допомагали будувати життя з нуля, тепер стали донорами Rechi Support

Хороших історій більше, і це — паливо нашого проєкту. Найулюбленіші історії — коли люди, котрим ми навесні допомагали будувати життя з нуля у новому місті, тепер стали донорами Rechi Support.

Вони купують продуктові набори, в’яжуть іграшки дітям, надсилають смаколики, хочуть волонтерити у нас. Тобто люди настільки вдячні, що навіть у складній ситуації перше, на що витрачають свій заробіток, — це підтримка таких самих сімей.

«Люди, котрим ми навесні допомагали, тепер стали нашими донорами». Як працює волонтерський сервіс Rechi Support

У нас у базі багато породіль, ми завжди пильно стежимо за процесом та радіємо появі маленьких українців. Жінки нам пишуть одразу після народження малюків та надсилають фото бирочок.

Співробітники однієї з компаній забезпечили понад 40 дітей зимовими речами

Ми неодноразово співпрацювали з невеликими локальними бізнесами та декілька разів із відомими компаніями. На жаль, фізично не вистачає часу залучати партнерів у такій кількості, як хотілося б, тому наразі наші колаборації базуються винятково на вхідних пропозиціях.

Не буває хороших чи поганих колаборацій, і неважливо, нам надіслали 10 пар шкарпеток чи 50 телевізорів — у теперішніх умовах має значення кожна дрібничка. Вважаю, що будь-яка допомога важлива.

Ми завжди відкриті та дуже вдячні як за увагу до нашої ініціативи, так і за кожен пакунок, який отримують сім’ї ВПО.

Дуже допомагає ІТ-сектор, співробітники однієї з компаній забезпечили понад 40 дітей зимовими речами, одна з компаній надіслала 40 зимових курток для чоловіків, це було на часі, важливо та досить затратно, якби ми покривали цей запит донатами.

Все працює чудово, але хочеться масштабуватися

Люди, нам дуже потрібні люди. Кількість донорів, які надсилають речі напряму сім’ям, зменшується. Натомість збільшується сума донатів, що, звісно ж, дуже добре, але наша модель полягає в допомозі від людини до людини. І для нас основне — збільшувати ком’юніті донорів.

Серед волонтерів шукаємо креативних, графічних та 3Д-дизайнерів. Ми перебуваємо у постійному пошуку однодумців, дуже страждаємо через брак часу для SMM. Хотілося б щоденно ділитися інформацією, але зараз святковий, а тобто, гарячий період, за кампанією «миколайчиків» у нас запускається кампанія DOBRI RECHI на Святвечір (і не тільки), збиратимемо необхідні «подарунки» протягом січня.

А от наприкінці січня планую предметніше зайнятися саме соцмережами і партнерством, тому що у нескінченній щоденній рутині завжди хочеться більше допомагати, ніж розвивати, але саме співпраця з брендами та шеринг на платформах — чудовий план, щоб знайти більше допомоги та однодумців.

Точно не плануємо змінювати формат роботи, все працює чудово, але хочеться масштабуватися.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

Мене також зґвалтували на вечірці, підсипавши речовину в напій

Мене також зґвалтували на вечірці, підсипавши речовину в напій

У мережі набула розголосу історія про групу хлопців з Івано-Франківська, що влаштовують вечірки, обпоюють дівчат, а потім знімають їх непритомними та публікують ці фото й відео у своїх соціальних мережах. Після публікації у...

«Зараз ніхто не займається собою. Всі займаються тільки війною». Як працює «Жіночий ветеранський рух»

«Зараз ніхто не займається собою. Всі займаються тільки війною». Як працює «Жіночий ветеранський рух»

На «Шостому українському жіночому конгресі» міністр оборони України Олексій Резніков сказав, що в українському війську наразі служать 59 тисяч 786 жінок, 18 тисяч із них є цивільними працівницями у ЗСУ, 41 тисяча жінок...

«Зараз ніхто не займається собою. Всі займаються тільки війною». Як працює «Жіночий ветеранський рух»

«Зараз ніхто не займається собою. Всі займаються тільки війною». Як працює «Жіночий ветеранський рух»

На «Шостому українському жіночому конгресі» міністр оборони України Олексій Резніков сказав, що в українському війську...