Щоденник Надії Сухорукової про блокаду Маріуполя вийде друком

від | Вер 23, 2022 | Фемкульт, Війна в Україні, Новини, Читати

Видавництво «Лабораторія» анонсувало книгу журналістки з Маріуполя Надії Сухорукової.

Надія Сухорукова

Не впасти у відчай Надії вдалося лише завдяки власному щоденнику. День за днем вона фіксувала події у місті, яке повільно перетворювалося на попіл та руїни. Відверто і до болю емоційно, вона показує Маріуполь очима його мешканки. Але насамперед — демонструє силу надії, яку неможливо знищити навіть найпотужнішими бомбами. «Це місто мого дитинства, моєї любові, мого щастя. Я бачила його різним, але ніколи не думала, що побачу його мертвим», – пише Надія Сухорукова про рідне місто.

Малюнок зі сховища на вулиці Семашка, 12-20 березня. Данііл Немировський. birdinflight.com

Оформлення книги робить інший мешканець  Маріуполя — художник-графік Данііл Немировським. У своїх ілюстраціях йому дуже точно вдалося передати атмосферу воєнного міста і відчуття людей, на очах яких руйнують їхній дім.

 

Головне фото: Малюнок зі сховища на вулиці Семашка, 12-20 березня

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!