Вийшов трейлер документального фільму «Далі» — про жінок, які були вимушені покинути Україну

від | Вер 8, 2022 | Новини

За даними ООН, понад 12 мільйонів українців були змушені покинути свої домівки через повномасштабне вторгнення рф в Україну. Близько 6,4 мільйонів поїхали за кордон. І абсолютна більшість із них — це жінки та діти.

Українське медіа СЛУХ і відеопродакшн KNIFE! Films презентували трейлер документального фільму про українок, які через повномасштабне вторгнення росії були вимушені покинути батьківщину. Режисер фільму — Артем Григорян, продюсер — Максим Сердюк.

До подій 24 лютого 2022 року в кожної було своє життя. У Маріуполі, де просто живеш і насолоджуєшся морем у різні пори року, у безпечному Харкові з маминими обіймами, в Одесі, де знаєш кожного і не втомлюєшся відкривати щодня нові вулички, а ще у Києві, Дніпрі, Сумах і сотнях інших населених пунктів. Були плани та мрії про майбутнє, навчання, освіту, кар’єру, буденні родинні радощі. А потім — вибухи, перші сирени, збір речей похапцем і врешті перетин кордону України для пошуку безпечного місця для себе та близьких.

 

А що далі? Саме таку назву отримав фільм, а його автори намагалися дати відповідь на це питання. «Далі» — це історії людей, які рятувалися від військових дій та були змушені залишити свої будинки у пошуках захисту та допомоги в країнах Європи. Автори фільму через інтерв’ю з кожною героїнею розповідають про їхній нелегкий шлях та переживання вибору, про життя у нових країнах та бажання повернутися додому.

Прем’єра документального фільму відбудеться 14 вересня на YouTube-каналі СЛУХ.

З

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!