Future is ours for the taking. Благодійна капсула keepstyle

від | 08.09.2022 | FITTING ROOM, Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Український бренд одягу keepstyle та громадська організація Gen.Ukrainian створили благодійну капсульну колекцію одягу під назвою Future is ours for the taking.

Колаборація покликана нагадати про допомогу українським дітям з гарячих точок, які пережили страшні травматичні події, спричинені війною. Хтось з дітей залишився без батьків, хтось став батьком для братів та сестер і ще безліч історій, які важко розповідати. Але які змушують відчувати та бачити: відновлювати майбутнє потрібно вже зараз.

«Війна назавжди залишиться у пам‘яті українських дітей, але ми маємо змогу вплинути на те, щоби вона не забрала їхнє майбутнє», — зазначає власниця бренду keepstyle Валерія Куткова.

Прибуток від продажу речей із колекції буде спрямовано на надання індивідуальної психотерапевтичної допомоги українським дітям та лікування дитячих психологічних травм.  Психотерапевти Gen.Ukrainian допоможуть дітям навчитися жити в новій реальності та дорослішати психічно здоровими й сильними українцями.

Капсула складається з двох видів футболок, світшотів та хустки із маніфестом колаборації.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

У Великій Британії започатковують нову щорічну премію для жіночого нонфікшну

У Великій Британії започатковують нову щорічну премію для жіночого нонфікшну

Британська благодійна організація The Women's Prize Trust, яка бореться за справедливість для жінок у світі книжок та присуджує премію письменницям за художню літературу, збирається запустити нову щорічну книжкову нагороду...

Музей Metropolitan прибрав згадку про росію у підписах до робіт Едгара Деги та Архипа Куїнджі

Музей Metropolitan прибрав згадку про росію у підписах до робіт Едгара Деги та Архипа Куїнджі

Нью-йоркський музей мистецтва Metropolitan змінив назву відомої роботи французького художника Едгара Дега, присвячену танцівницям в українському народному вбранні, яка раніше називалася Russian dancers. Про це повідомила на...