Future is ours for the taking. Благодійна капсула keepstyle

від | Вер 8, 2022 | FITTING ROOM, Новини

Український бренд одягу keepstyle та громадська організація Gen.Ukrainian створили благодійну капсульну колекцію одягу під назвою Future is ours for the taking.

Колаборація покликана нагадати про допомогу українським дітям з гарячих точок, які пережили страшні травматичні події, спричинені війною. Хтось з дітей залишився без батьків, хтось став батьком для братів та сестер і ще безліч історій, які важко розповідати. Але які змушують відчувати та бачити: відновлювати майбутнє потрібно вже зараз.

«Війна назавжди залишиться у пам‘яті українських дітей, але ми маємо змогу вплинути на те, щоби вона не забрала їхнє майбутнє», — зазначає власниця бренду keepstyle Валерія Куткова.

Прибуток від продажу речей із колекції буде спрямовано на надання індивідуальної психотерапевтичної допомоги українським дітям та лікування дитячих психологічних травм.  Психотерапевти Gen.Ukrainian допоможуть дітям навчитися жити в новій реальності та дорослішати психічно здоровими й сильними українцями.

Капсула складається з двох видів футболок, світшотів та хустки із маніфестом колаборації.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!