Жіноча збірна України перемогла Португалію і достроково вийшла на Євро-2023 з волейболу

від | Вер 6, 2022 | Новини

Жіноча збірна України з волейболу достроково вийшла на чемпіонат Європи-2023. Трапилося це у матчі четвертого туру проти команди Португалії – українки обіграла команду з Португалії з рахунком 3–0 (25:21, 25:16, 25:11), пише «Суспільне».

Для українських волейболісток це був другий поспіль матч проти Португалії. Перша гра закінчилася для синьо-жовтих перемогою за підсумками трьох сетів.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!