Грант на безкоштовне навчання у Litosvita

від | Вер 2, 2022 | Фемкульт, Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Стартував прийом заявок на отримання грантів на безкоштовне річне навчання в школі сучасної літературної індустрії та комунікацій Litosvita.

Напрями навчання, які за рік може пройти стипендіат: письменницька майстерність (зокрема Річну програму письменницької майстерності), редагування, сценаристика і сторітелінг, журналістика та соціальні медіа, копірайтинг, переклад, книжкова ілюстрація та дизайн, видавнича справа, ділове листування та комунікація. Загалом учасники зможуть пройти більше 20 навчальних програм за рік.

Ця програма підходить для всіх, хто хоче розвиватися і реалізувати себе як письменник\ця, автор\ка нон-фікшн, редактор\ка, перекладач\ка, копірайтер\ка, журналіст\ка або в іншій професії, пов’язаній з текстом і комунікаціями.

Прийом заявок триває з 1 до 21 вересня 2022 року.
Результати конкурсного відбору буде оголошено 27 вересня.

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!