В Україні зробили футболки з чернеткою Акту Незалежності

від | Сер 25, 2022 | FITTING ROOM, Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Чернетка Акту Незалежності була записана вранці 23 серпня 1991 року в звичайному шкільному зошиті. Написали її Левко Лук’яненко, Сергій Головатий, Михайло Горинь та В’ячеслав Чорновіл.

Креативна агенція IAMIDEA запустила проєкт AКT t-shirt — футболки зі зображенням чернетки Акту проголошення Незалежності. За допомогою проєкту збирають гроші на армію дронів для президентського фонду UNITED24.

«Зараз йде боротьба і за минуле, і за майбутнє – за це варто битися. Аби наблизити результат та перемогу, необхідно щодня підтримувати армію. Футболки – це лише невелика подяка тим, хто зробить пожертвування до фонду», – коментує проєкт арт-директор Олег Шедловський.

Щоб отримати футболку, потрібно зробити донат  від 1500 гривень. Інструкція на сайті. Замовлення-донтаи прийматимуть до 23 вересня, після чого опублікують звіт про передану фонду суму.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!