«Мова предків»: спільна колекція шоу ебаут і бренду GRMN

від | Лип 26, 2022 | FITTING ROOM

Час читання: ( Кількість слів: )

Шоу ебаут і бренд GRMN презентували нову спільну колаборацію під назвою «Мова предків». Натхненням для колекції послужили українські традиції та культура предків. На їхній основі створили одяг, який відображає сучасну Україну. В речах закодована культурна спадщина, котру передали нам попередні покоління. Для наших предків вишиті орнаменти були оберегом. Для нас вони стають зв’язком минулого і теперішнього.

«Ми назвали нашу колекцію «Мова предків», бо в ній використані образи та символи, які використовували наші попередні покоління. І зараз ми вступаємо з ними в діалог: приймаємо їхній спадок і готуємось передавати цю естафету далі», — коментують ідею засновниці.

Колаборацію об’єднують три елементи: льон, мотанка та вишивка. Льон символізує дівочу красу, увінчану довгою косою. Мотанка — традиційна лялька-оберіг, яка береже свою власницю від біди. Вишивка — наші найдавніші та найдорожчі символи, які об’єднують українців як націю. Під час створення колекції ебаут і GRMN дослідили українську вишивку та обрали три основних орнаменти.  Дизайн вишивки розробила Горюнова Даша.

До капсули увійшли: лляна вишита сорочка, дві лляні вишиті сукні та шорти з контрастним шнуром. Другу частину колекції склали бавовняні футболки з принтами. Авторкою принтів для футболок стала ілюстраторка Мар’яна Киричук. Доповнили колекцію два аксесуари — об’ємна котонова сумка з вишивкою та лялькою мотанкою та підвіс з керамічною курочкою на бавовняному шнурку.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!