Петиція про легалізацію одностатевих шлюбів набрала 25 тисяч підписів

від | Лип 11, 2022 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Електронна петиція про легалізацію одностатевих шлюбів на сайті президента України набрала більше 25 тисяч підписів. Відповідно до законодавства, петиція, як набирає 25 тисяч голосів, має бути розглянута президентом протягом трьох місяців з дня її оприлюднення.

«У цей час кожен день може бути останнім. Хай люди однієї статі отримають можливість створити сім’ю й мати офіційний документ, що підтвердить це. Їм необхідні такі ж права, що й у традиційних пар”, – йдеться в описі петиції», – йдеться у петиції, яка  з’явилося на сайті глави держави 3 червня 2022 року.

За результатами опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології у 2022 році, українці продемонстрували загальносвітову тенденцію до все більшого прийняття своїх ЛГБТ співгромадян. Правозахисний ЛГБТ-центр «Наш світ» порівняв результати з підсумками опитування 2016 року. За шість років, що минули, кількість дружніх до ЛГБТ відповідей виросла у два-п’ять разів.

 

Фото: Markus Spiske

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!