Британське видавництво опублікує щоденник 12-річної українки про війну

від | Лип 11, 2022 | Фемкульт, Новини, Читати

Час читання: ( Кількість слів: )

Видавництво Bloomsbury опублікує щоденник 12-річної української дівчинки Єви Скалецької, який розповідає про її подорож із бабусею з охопленого війною Харкова до Дубліна, – пише «Суспільне».

Книга «Ви не знаєте, що таке війна: Щоденник дівчинки з України» (You Don’t Know What War Is: The Diary of a Young Girl From Ukraine) вийде 25 жовтня у США (видавництво Union Square) та Британії (Bloomsbury). Частину коштів від продажу видавництва передадуть організаціям, що допомагають українським біженцям.

Єва виросла та жила з бабусею у Харкові, 24 лютого її розбудили звуки вибухів. Єва з бабусею  намагалися знайти безпечніше місце у Харкові (їхню оселю пошкодило бомбардуванням), переховувалися у підвалі, а потім перебралися на захід України. Звідти їх чекав нелегкий шлях через угорський кордон до центру біженців і зрештою — ірландський Дублін.

Щоденник буде опубліковано з ілюстраціями на обкладинці, натхненими українським народним мистецтвом Анастасії Стефурак, та картами Харкова, України та Європи ілюстраторки Ольги Штонди, переселенки з Харкова.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!