LELEKA: Платформа, де діти з України можуть продавати свої малюнки

від | Чер 21, 2022 | Фемкульт, Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Некомерційна компанія з Великобританії, якою керує команда волонтерів з усього світу, запускає проєкт LELEKA. Це платформа, де діти з України можуть продавати свої малюнки за £7. Дітлахи можуть витратити ці гроші на себе, свої сім’ї, пожертвувати на харківський зоопарк чи ЗСУ – це їхнє рішення.

Загалом 3 мільйони дітей в Україні та понад 2,2 мільйони дітей у країнах, які приймають біженців, вкрай потребують гуманітарної допомоги. За даними ЮНІСЕФ, майже кожні двоє із трьох дітей були переміщені внаслідок бойових дій. Почуття приналежності та контролю в дитини серйозно порушується, коли вона знаходиться далеко від дому. Проєкт LELEKA створено, аби допомогти українським дітям відтворити самооцінку.

Будь-яка дитина з України до 18 років може продати друковані версії свого мистецтва на платформі LELEKA. Це можуть бути або ті, хто залишився у своїй країні, або ті, хто був вимушений втекти. LELEKA приймає витвори мистецтва дітей України, незалежно від їхньої національності.

Усі гроші з продажу мінус VAT та комісія платіжних партнерів Stripe та Wise буде перераховано безпосередньо на банківський рахунок батьків дитини. Сам проект не бере комісії та не збирає дані/особисту інформацію, і ніколи не буде цього робити.

«Дорослим важко втекти. Для дітей це важче ще вдвічі. Діти не беруть участь у громадській активності чи зароблянні грошей, тому зазвичай опиняються самотніми та повністю розгубленими. Ми створили LELEKA, аби повернути дітям з України відчуття безпеки, корисності та контролю», – розповідає Аляксандра Ламаченка, співзасновниця LELEKA.

Платформа надає дітям можливість висловити свої почуття та переконання. Це безпечний простір для дітлахів з України, аби проявити свою творчість у противагу руйнуванню.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!