Донорство крові — ще одна лінія оборони країни. «Агенти крові» оголосили переможців конкурсу постерів Artdonation

від | Чер 15, 2022 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

У третьому щорічному конкурсі постерів Artdonation взяли участь 152 автора з 30 міст України. Темою конкурс була теза про те, що «Донорство крові — ще одна лінія оборони країни», адже під час війни потреба у донорській крові неабияк зростає.

Засновниця конкурсу Олена Балбек каже, що місія Агентів сильніша за війну, оскільки саме зараз говорити про донорство особливо важливо. «Тисячі людей відчувають розгубленість через неможливість допомогти на фронті, отже їм треба дати можливість допомогти в тилу. Донорство це один із способі це зробити», — каже Олена.

Переможці за рішенням журі:

Роботи оцінювали найкращі фахівці у своїй галузі: ілюстратор Сергій Майдуков, головна редакторка у Telegraph.Design Анна Карнаух, креативна продюсерка в ANGRY agency Даша Андрющенко, креативний директор TECHIIA Holding та фонд KOLO Олександр Тараненко, засновниця проєкту Агенти крові Олена Балбек, українська інстаграм-блогерка Аліна Френдій, співзасновниця клубу ілюстраторів Pictoric Олена Старанчук.

Переможці отримають безкоштовний онлайн-курс від креативного Інституті Projector (@prjctr_institute).

За результатами глядацького голосування, перемогли:

Вони отримують промокод на купівлю донорської футболки від українського бренду Syndicate. П’ятдесят робіт, котрі увійшли до короткого списку переможців традиційно стануть виставкою у центрах здачі крові, а також візуальним закликом до донорства на сітілайтах українських міст.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!