«Ми хотіли, щоб вишиванки мали історію». ETHNIC – нова колекція BLACK BURO

від | Тра 30, 2022 | FITTING ROOM, Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

У травні київський ювелірний бренд BLACK BURO презентував кампейн нової колекції прикрас ETHNIC.

«Ми задумували цю фотосесію ще до початку війни, тому що хотіли показати європейським покупцям, що бренд саме з України. Українській ж аудиторії хотілося показати, наскільки влучним може бути мікс етнічних, національних елементів одягу з сучасними аксесуарами. Війна перетворила задум на необхідність. Сьогодні ці фото – не просто про моду. Сьогодні – це про українську історію, ідентичність та силу народу, уособленням чого є вишиванка», – говорить дизайнерка бренду Беата Таратинська.

Замість професійних моделей було обрано звичайних дівчат з містечка Фастів. Бажаючих неочікувано було так багато, що більшості довелося відмовити.

Місцевий салон запропонував безкоштовно підготувати дівчат до проекту, зробити зачіски та макіяж.
«Важливою умовою участі ми оголосили наявність власної вишиванки або вишитої сукні, адже хотіли, щоб усе не просто гарно виглядало, ми хотіли, щоб вишиванки мали історію. Одній з дівчат бабуся навіть пошила спідницю саме для зйомки», – розказують у BLACK BURO.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!