Від Харкова до Косова: традиційні орнаменти в колекції бренду CHERNIKOVA

від | Тра 17, 2022 | FITTING ROOM, Новини

Бренд вишитого та етнічного одягу CHERNIKOVA зібрав елементи традиційних візерунків з різних міст в колекції «Єднання».

На сукнях, пальтах, жакетах та сорочках дизайнерка Любов Чернікова розмістила орнамент художниці Олесі Вакуленко з Харкова, яка сьогодні вимушено покинула свій дім з маленькою дитиною, орнамент художниці Марини Маряренко, яка працює в техніці петриківський розпис та елементи візерунка з полтавського рушника Дерево Роду.

Особливе місце в колекції посідає ткана тканина ручної роботи, виготовлена студенткою Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва. Мисткиня Анна Ясінська інтерпретує традиційні тканини для гуцульських сумок «дзьобанок».

«У тканинах Анни Ясінської використані дрібновзірцеві переплетення та кольорове снування, однак запропоновано авторський колорит, який базується на червоному, чорному та білому кольорах», — коментує ідею тканини Чернікова.

У колекції також присутній й оксамит на шовковій основі, з якого пошиті сукня та стьобана жилетка, та старовинне домоткане полотно верета, з якого зробили пальта та костюми.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!