Досі не може пробачити собі того походу за чаєм. Мама і донька втратили ноги після вибуху в Краматорську

від | Тра 12, 2022 | Війна в Україні, Новини

На початку квітня мама Наталя вирішила вивезти дітей – близнюків Яну та Ярослава –  з-під обстрілів. Рідний тато діток помер, вітчим – пішов воювати.  З валізами вони приїхали на вокзал. Поки чекали потяга, Яна попросила в мами чаю, що його на пероні готували волонтери. Ярослав лишився стерегти речі в приміщення. Коли мама з сестричкою вийшли надвір, пролунав вибух. Розповідають історію родина на у дитячій лікарні Святого Миколая Першого медоб’єднання Львова.

Наталя, яка досі не може собі пробачити того походу за чаєм, пригадує: коли розплющила очі, все було в крові. Потім побачила, що у доньки немає ніг. А після того, як не змогла підвестися, зрозуміла, що і сама без однієї кінцівки.

«Я намагалась встати, але як? Я подивилась на ногу, подивилась на Яну, а в неї кросівок немає», – розповіла Наталія United for Ukraine.

Коли 11-річна Яна прийшла до тями, першим її бажанням було втекти, знайти маму, розповідає дівчинка. «Але я не могла встати. Було дуже боляче – я подивилась на свої ноги і розплакалась», – говорить дівчинка.

Уже кілька тижнів сім’я лікується у Львові. Маленький Ярослав став їхньою надійною опорою. Невдовзі вони поїдуть на протезування та реабілітацію до США, розповідають у лікарні.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!