Українська журналістка Ольга Руденко на обкладинці Time

від | Тра 12, 2022 | Новини, Війна в Україні

Американський журнал Time помістив на обкладинку головну редакторку українського видання The Kyiv Independent Ольгу Руденко та розповів про неї та медіа в рамках проєкту Next Generation Leaders.

У статті розповідається про те, як The Kyiv Independent став першоджерелом у світі надійної англомовної журналістики про війну в Україні. Всього за три дні кількість підписників у Twitter зросла з 30 000 до одного мільйона; зараз налічує понад два мільйони. Йдеться й про особисту історію Ольги, її шлях до журналістки. «Якби ви побачили мене, коли мені було 14 чи 15, ви б ніколи не подумали, що ця людина виросте, щоб керувати чимось», — каже Руденко зі скромністю.

Ольга розповідає і про роботу редакції під час війни. «Говорити про війну у своїй країні — це і благословення, і прокляття», — каже вона. «Це прокляття, тому що ви не можете вимкнути новини. Ваша робота — дивитися на звірства, на кожну фотографію загиблого в Бучі , на кожного вбитого мирного жителя зі зв’язаними за спиною руки, на кожну жахливу фотографію братської могили — від цього нікуди  втікати».

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!