Дружини Азову зустрілися з Папой Римським

від | Тра 11, 2022 | Новини, Війна в Україні

Папа Римський Франциск зустрівся у Ватикані з дружинами бійців полку «Азов» Катериною Прокопенко та Юлією Федосюк.

«Ми розповіли Папі про наших чоловіків, про поранених солдатів, загиблих, яких не можна поховати. Ми попросили його про допомогу, щоб він був третьою стороною у цій війні, і допоміг нам гарантувати гуманітарний коридор», — розповіла Юлія Федосюк у коментарі CNN.

Дружини бійців передали Папі Франциску два листи та кілька фотографій.  «Чоловік написав мені день тому, що навіть вода у техніці закінчується, і попросив пошукати статтю про те, як прожити без води якнайдовше. Боюся втратити, звичайно, але ще й злюся, тому що нічого не можу зробити, це жахливо, те, що відбувається на «Азовсталі» схоже на реаліті-шоу і нам ніхто не допомагає, тому ми сподіваємось на Папу — він наша остання надія», — написали жінки.

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Юлия Менада (Федосюк) (@julia.menada)


 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!