В Україні випустять дитячу англомовну книжку про війну

від | 14.03.2022 | Фемкульт, Читати

Час читання: ( Кількість слів: )

У київському видавництві «Моя книжкова полиця» вийде друком книжка «Війна. Діти, які вже ніколи не читатимуть книжок», заснована на реальних подіях російсько-української війни 2022 року.

У книзі йде мова про українських дітей, що загинули від російських загарбників у перші два тижні війни. Авторкою текстів стала журналістка та дитяча письменниця Маша Сердюк, ілюстраторкою — Тетяна Калюжна.

«Ця книжка про те, що дитяча література не матиме сенсу, якщо на світі не буде дітей. А діти вмиратимуть доки триває війна», — кажуть авторки книжки. Говорячи про жанр і вікову категорію книги, у видавництві кажуть, що книга розрахована на вік 14+.

«Це книжка-крик із зумисно дитячими ілюстраціями і текстами, які гостро і правдиво передають біль від сотні дитячих смертей, що їх Україна побачила на власні очі в 2022 році — щоб крізь цей біль кожен міг усвідомити масштаби трагедії», — кажуть у «Моїй книжковій полиці».

Книжка вийде обмеженим накладом: єдиний екземпляр англійською мовою готують спеціально до Болонського ярмарку дитячої літератури, який цього року відбудеться з 21 по 24 березня в Італії.

«Це абсолютно не комерційний проєкт, — каже засновниця видавництва «Моя книжкова полиця» Наталя Моспан. — Ми розуміємо, що навряд чи буде багато охочих придбати книжку про вбивство дітей. Але ми просто хочемо розказати правду про цю війну всьому світові. А правда в тому, що в Україні йде війна, в якій російські солдати вбивають невинних дітей».

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

The New Yorker опублікував короткометражний фільм-есе про війну української режисерки Надії Парфан

The New Yorker опублікував короткометражний фільм-есе про війну української режисерки Надії Парфан

Американський журнал The New Yorker в рамках проєкту The New Yorker Documentary виклав документальний короткометражний фільм «Я не хотіла робити фільм про війну» (I Did Not Want To Make A War Film) української режисерки...

Піар особистого бренду. Уривок з книжки Олександри Фідкевич «Як начинити гадюку салом»

Піар особистого бренду. Уривок з книжки Олександри Фідкевич «Як начинити гадюку салом»

«Як начинити гадюку салом» – покрокова інструкція, як  побудувати бізнес на творчості від директорки проєкту «Євген Клопотенко» Олександри Фідкевич. Вона понад сім років керує операційною та стратегічною діяльністю...