В Україні випустять дитячу англомовну книжку про війну

від | Бер 14, 2022 | Фемкульт, Читати

У київському видавництві «Моя книжкова полиця» вийде друком книжка «Війна. Діти, які вже ніколи не читатимуть книжок», заснована на реальних подіях російсько-української війни 2022 року.

У книзі йде мова про українських дітей, що загинули від російських загарбників у перші два тижні війни. Авторкою текстів стала журналістка та дитяча письменниця Маша Сердюк, ілюстраторкою — Тетяна Калюжна.

«Ця книжка про те, що дитяча література не матиме сенсу, якщо на світі не буде дітей. А діти вмиратимуть доки триває війна», — кажуть авторки книжки. Говорячи про жанр і вікову категорію книги, у видавництві кажуть, що книга розрахована на вік 14+.

«Це книжка-крик із зумисно дитячими ілюстраціями і текстами, які гостро і правдиво передають біль від сотні дитячих смертей, що їх Україна побачила на власні очі в 2022 році — щоб крізь цей біль кожен міг усвідомити масштаби трагедії», — кажуть у «Моїй книжковій полиці».

Книжка вийде обмеженим накладом: єдиний екземпляр англійською мовою готують спеціально до Болонського ярмарку дитячої літератури, який цього року відбудеться з 21 по 24 березня в Італії.

«Це абсолютно не комерційний проєкт, — каже засновниця видавництва «Моя книжкова полиця» Наталя Моспан. — Ми розуміємо, що навряд чи буде багато охочих придбати книжку про вбивство дітей. Але ми просто хочемо розказати правду про цю війну всьому світові. А правда в тому, що в Україні йде війна, в якій російські солдати вбивають невинних дітей».

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!