Goethe-Institut відкрив доступ до курсі «Німецька мова для початківців» за 7 гривень

від | Бер 14, 2022 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Goethe-Institut пропонує курси німецької мови зі знижкою 99,9% для громадяни України, які змушені були покинути Україну через вторгнення Росії і які вже перебувають у Німеччині або планують туди виїхати. Таким чином Goethe-Institut хоче надати їм конкретну підтримку, коли вони прибудуть до Німеччини, – йдеться на сторінці інституту.

Для українців Goethe-Institut в Україні відкриває курси «Німецька мова для початківців» (A1-A2) в онлайн-форматі за спеціальною ціною 7 грн. або 0,25 євро. Курси орієнтовані на дорослих, дітей та молодь.

При купівлі курсу в поле для промокоду впишіть назву столиці Вашої Батьківщини українською мово. Пропозиція розрахована на всіх громадян України (підтверджується паспортом). Початок курсів 21 березня та 18 квітня.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!