Goethe-Institut відкрив доступ до курсі «Німецька мова для початківців» за 7 гривень

від | 14.03.2022 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Goethe-Institut пропонує курси німецької мови зі знижкою 99,9% для громадяни України, які змушені були покинути Україну через вторгнення Росії і які вже перебувають у Німеччині або планують туди виїхати. Таким чином Goethe-Institut хоче надати їм конкретну підтримку, коли вони прибудуть до Німеччини, – йдеться на сторінці інституту.

Для українців Goethe-Institut в Україні відкриває курси «Німецька мова для початківців» (A1-A2) в онлайн-форматі за спеціальною ціною 7 грн. або 0,25 євро. Курси орієнтовані на дорослих, дітей та молодь.

При купівлі курсу в поле для промокоду впишіть назву столиці Вашої Батьківщини українською мово. Пропозиція розрахована на всіх громадян України (підтверджується паспортом). Початок курсів 21 березня та 18 квітня.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

У Великій Британії започатковують нову щорічну премію для жіночого нонфікшну

У Великій Британії започатковують нову щорічну премію для жіночого нонфікшну

Британська благодійна організація The Women's Prize Trust, яка бореться за справедливість для жінок у світі книжок та присуджує премію письменницям за художню літературу, збирається запустити нову щорічну книжкову нагороду...

Музей Metropolitan прибрав згадку про росію у підписах до робіт Едгара Деги та Архипа Куїнджі

Музей Metropolitan прибрав згадку про росію у підписах до робіт Едгара Деги та Архипа Куїнджі

Нью-йоркський музей мистецтва Metropolitan змінив назву відомої роботи французького художника Едгара Дега, присвячену танцівницям в українському народному вбранні, яка раніше називалася Russian dancers. Про це повідомила на...