«Місяць турботи про себе». Anabel Arto дарує клієнткам безкоштовну консультацію мамолога

від | Жов 13, 2021 | PROMO

До Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на рак молочної залози бренд Anabel Arto створив ініціативу «Місяць турботи про себе». Її мета – звернути увагу жінок на власне здоров’я та регулярно відвідувати мамолога задля перевірки.

У період з 1 до 20 жовтня, купуючи на будь-яку суму в бутиках Anabel Arto, клієнтки отримують картку, яку зможуть обміняти на безкоштовну консультацію мамолога в клініках Оxford Medical в 14 містах України. Звичайна вартість консультації мамолога становить 550 гривень.

За статистикою, в Україні рак молочної залози посідає перше місце серед поставлених онкологічних діагнозів, але є величезна ймовірність одужання у разі діагностування на І стадії. Саме тому мають значення щорічні профілактичні огляди грудей у лікаря. 

«Ми знаємо, що жінки завжди турбуються про сім’ю, дітей, але як часто вони зупиняються та турбуються про себе?» – говорять в Anabel Arto, закликаючи жінок до регулярних обстежень. 

Компанія Anabel Arto вже не вперше долучається до боротьби із захворюванням на рак молочної залози, у 2018 році бренд разом із компанією Avon запустив проєкт «хороБРА» та зібрав гроші на апарат для томографії.  

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!