City Collection. Щоденний комфорт для тих, хто у русі 

від | Жов 12, 2021 | PROMO, FITTING ROOM

Український бренд білизни Luna Lingerie презентував нову сезонну колекцію. В City Collection представлені боді, футболки та майки у базових кольорах з екологічної тканини. 

У шаленому сучасному ритмі важливо, щоб одяг і білизна були комфортними, зручними та функціональними. Усі колекції бренда Luna Lingerie підтримують цю ідею, тому дизайнери створюють лаконічні моделі, обирають новітні технології та матеріали, які відрізняються високою зносостійкістю.

Майки, футболки та боді з City Collection комфортні для щоденних образів з будь-яким верхом. Завдяки кольорам вони стануть незамінною базою в гардеробі, а головне – не на один сезон. 

Велику увагу бренд приділяє матеріалу виробів. Довговолокниста бавовна (supima cotton) має підвищену гігроскопічність (здатність матеріалу вбирати і віддавати вологу), що робить її більш м’якою та комфортною. Це міцна тканина, на якій не утворюється кошлання. 

Обирайте майку чи футболку та змінюйте образи протягом дня, одягаючи піджак, светр чи худі, залежно від події, особливо коли все відбувається якщо не водночас, то принаймні в один день. 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!