Тверк, м’ясо та генна інженерія: Ірена Карпа показала кліп «Баби Круті Чуваки»

від | Вер 29, 2021 | Без категорії

Трек QARPA, опублікований до Восьмого березня, вже викликав неднозначну реакцію, тепер, завдяки роботі паризької режисерки Діани Рудиченко, гурт вирішив підлити масла у вогонь.

«Купила попкорн і чекаю, за що нам “прилетить” цього разу, – сміється Ірена. – Ідея кліпу пряма і щира: зібрати портрети дуже різних жінок. Від перукарки Фатіми з Сен-Дені до скандинавської байкерки Уві. Я не знаю, як Діані це вдалося – вмовити співати український текст дівчат, що працюють на очисних машинах у Бретані. Як вона змусила танцювати серйозну генну інженерку просто в лабораторії. І моя улюблена – це, звісно, тьотя Валя на базарі в м’ясному ряду, яка в прямому сенсі “рубає з плеча”».

«Хотілося направити промінь світла на справжніх жінок, які варті уваги, але яких ми не маємо звички бачити у сучасному медіапросторі, – каже режисерка Діана Рудиченко. – Свобода. Ось що я відчула, коли вперше почула пісню Ірени, і саме ця свобода мене надихнула. Наша робота об’єднала талановитих людей із різних куточків світу – України, Франції, Колумбії, США, Скандинавії».

«Цей кліп для мене – про солідарність, силу і здоровий пофіг. Тут і дівчата з групи Кiri, що танцюють тверк (особисто я ним рятувалась від депресії під час локдауну), і крутезні військові, що співають і танцюють під Батьківщиною-Матір‘ю», – додає Карпа.

У кліпі є культуристка, манекенниця, дослідниця. Це не просто музичне відео – це цілий документальний фільм про справжні жіночі історії, що лишилися за кадром, але читаються в очах і мові тіла. Дивовижно, як швидко жінки з дуже різних культур схоплювали головну ідею і чітко потрапляли в далеко не найпростішу фонетично фразу українською «Баби круті чуваки».

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!
«Кожного дня, щойно я прокидаюся, беруся за телефон, дивлюся, що відбувається вдома в Дергачах». Історія Маргарити Попової з циклу «Внутрішня міграція»

«Кожного дня, щойно я прокидаюся, беруся за телефон, дивлюся, що відбувається вдома в Дергачах». Історія Маргарити Попової з циклу «Внутрішня міграція»

Онлайн-журнал «Люк» запускає проєкт «Внутрішня міграція», присвячений...