Трек QARPA, опублікований до Восьмого березня, вже викликав неднозначну реакцію, тепер, завдяки роботі паризької режисерки Діани Рудиченко, гурт вирішив підлити масла у вогонь.

«Купила попкорн і чекаю, за що нам “прилетить” цього разу, – сміється Ірена. – Ідея кліпу пряма і щира: зібрати портрети дуже різних жінок. Від перукарки Фатіми з Сен-Дені до скандинавської байкерки Уві. Я не знаю, як Діані це вдалося – вмовити співати український текст дівчат, що працюють на очисних машинах у Бретані. Як вона змусила танцювати серйозну генну інженерку просто в лабораторії. І моя улюблена – це, звісно, тьотя Валя на базарі в м’ясному ряду, яка в прямому сенсі “рубає з плеча”».

«Хотілося направити промінь світла на справжніх жінок, які варті уваги, але яких ми не маємо звички бачити у сучасному медіапросторі, – каже режисерка Діана Рудиченко. – Свобода. Ось що я відчула, коли вперше почула пісню Ірени, і саме ця свобода мене надихнула. Наша робота об’єднала талановитих людей із різних куточків світу – України, Франції, Колумбії, США, Скандинавії».

«Цей кліп для мене – про солідарність, силу і здоровий пофіг. Тут і дівчата з групи Кiri, що танцюють тверк (особисто я ним рятувалась від депресії під час локдауну), і крутезні військові, що співають і танцюють під Батьківщиною-Матір‘ю», – додає Карпа.

У кліпі є культуристка, манекенниця, дослідниця. Це не просто музичне відео – це цілий документальний фільм про справжні жіночі історії, що лишилися за кадром, але читаються в очах і мові тіла. Дивовижно, як швидко жінки з дуже різних культур схоплювали головну ідею і чітко потрапляли в далеко не найпростішу фонетично фразу українською «Баби круті чуваки».