І красива, і зручна: Нова хвиля комфортної білизни

від | Лип 23, 2021 | FITTING ROOM, PROMO, Новини

Український бренд білизни Luna Lingerie представив нову колекцію, якою доводить ще раз, що поєднання зручності та краси – це не міф.

Luna Lingerie вже не перший сезон пропонує сучасну функціональну базову білизну. Дизайнери бренда обирають лаконічність, новітні технології та матеріали, які відрізняються високою зносостійкістю. Колекція «Нова хвиля ультракомфорту» залишається в концепції бренда – базові кольори, трендові дизайни без зайвих деталей та беззаперечний комфорт.

Основний матеріал нової колекції – supima cotton – довговолокниста бавовна, яка значно виграє у звичайної бавовни. Завдяки довгому волокну тканина має підвищену гігроскопічність (здатність матеріалу вбирати і віддавати вологу), що робить її більш м’якою та комфортною, особливо у спеку. Така бавовна міцна й на ній не утворюється кошлання.

Центр колекції – трендовий короткий топ у двох базових кольорах – чорному та білому. Це універсальна модель, яка годиться для всіх випадків життя: як спідня білизна, топ під піджак або для занять йогою. Крім того, у колекції кілька моделей трусиків – бразиліани, бріфи та стринги.

Для Luna Lingerie важливо тримати баланс між якістю та ціною. Вартість топів – 339 гривень, а трусиків – від 188 гривень. Колекція «Нова хвиля ультракомфорту» вже доступна на сайті бренда.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!