Український бренд створив колекцію з американських мішків 1950-60 років

від | Чер 21, 2021 | FITTING ROOM, Новини

Основним матеріалом першої колекції українського апсайкл бренда non.Lbs стали американські мішки 1950-60 років. Бренд базується на ідеї екологічності та любові до речей з історією. Тканини, використані для колекції, в минулому столітті подорожувала від холодної Дакоти до спекотної Арізони, долали шлях від  Малайзії та Індійського океану.

«При створенні колекції ми надихнулася реальними історіями людей, які у 30-ті роки у США під час великої депресії не маючи коштів купити собі одяг, шили його із фермерських мішків. Коли виробники мішків дізналися про це, вони вирішили підтримати своїх покупців і почали друкувати різні патерни та візерунки на тканині», – розповідає команда.

До колекції увійшли унісекс сорочки, топи, декілька варіацій шорт. Кожна річ пошита вручну та існує в єдиному екземплярі. Оскільки в основі колекції вінтажні мішки, то переважає пісочний колір. Для поєднання з яскравими принтами використовуються блакитний, рожевий, білий та чорний кольори.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!