«Між нами». Психологічний трилер з Анастасією Пустовіт та Ірмою Вітовською

від | Тра 20, 2021 | Дивитися, Новини, Фемкульт

«Між нами» – ігровий повнометражний дебют режисерки та сценаристки Соломії Томащук у жанрі психологічного трилера. Головні ролі у картині виконує дует із провідних українських актрис Анастасії Пустовіт та Ірми Вітовської. Зірки грають двох подруг.

 

До чоловічого складу приєднались Дмитро Сова, Євген Єфремов, Михайло Дзюба, Сергій Детюк, Євгеній Ламах.

У фільмі розповідається про вибір, який доводиться робити між близькими та мораллю, коли іншого варіанту не існує. Дві головні героїні фільму — Саша та Аня — змушені робити цей вибір: Саша щодо власного чоловіка, Аня — щодо сина. Драматизм ситуації загострюється, коли вони виявляються залучені у темну історію злочину.

Соломія Томащук є не лише режисеркою, а також співавторкою сценарію. Вона вчилася на режисера у Київському університеті театру, кіно та телебачення ім. Карпенка-Карого. Її перші роботи брали участь у міжнародних кінофестивалях. Другим співавтором, а також оператором-постановником стрічки став Юрій Дунай.

Прокат стрічки заплановано на зиму 2022 року.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!