«Між нами». Психологічний трилер з Анастасією Пустовіт та Ірмою Вітовською

від | 20.05.2021 | Дивитися, Новини, Фемкульт

Час читання: ( Кількість слів: )

«Між нами» – ігровий повнометражний дебют режисерки та сценаристки Соломії Томащук у жанрі психологічного трилера. Головні ролі у картині виконує дует із провідних українських актрис Анастасії Пустовіт та Ірми Вітовської. Зірки грають двох подруг.

 

До чоловічого складу приєднались Дмитро Сова, Євген Єфремов, Михайло Дзюба, Сергій Детюк, Євгеній Ламах.

У фільмі розповідається про вибір, який доводиться робити між близькими та мораллю, коли іншого варіанту не існує. Дві головні героїні фільму — Саша та Аня — змушені робити цей вибір: Саша щодо власного чоловіка, Аня — щодо сина. Драматизм ситуації загострюється, коли вони виявляються залучені у темну історію злочину.

Соломія Томащук є не лише режисеркою, а також співавторкою сценарію. Вона вчилася на режисера у Київському університеті театру, кіно та телебачення ім. Карпенка-Карого. Її перші роботи брали участь у міжнародних кінофестивалях. Другим співавтором, а також оператором-постановником стрічки став Юрій Дунай.

Прокат стрічки заплановано на зиму 2022 року.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

У Великій Британії започатковують нову щорічну премію для жіночого нонфікшну

У Великій Британії започатковують нову щорічну премію для жіночого нонфікшну

Британська благодійна організація The Women's Prize Trust, яка бореться за справедливість для жінок у світі книжок та присуджує премію письменницям за художню літературу, збирається запустити нову щорічну книжкову нагороду...

Музей Metropolitan прибрав згадку про росію у підписах до робіт Едгара Деги та Архипа Куїнджі

Музей Metropolitan прибрав згадку про росію у підписах до робіт Едгара Деги та Архипа Куїнджі

Нью-йоркський музей мистецтва Metropolitan змінив назву відомої роботи французького художника Едгара Дега, присвячену танцівницям в українському народному вбранні, яка раніше називалася Russian dancers. Про це повідомила на...