«Це можливість прожити один день справді святково». Весняний Ретро Круїзі у Малому Мариїнському Палаці

від | Тра 19, 2021 | Новини

Ретро Круїз проходитиме в столиці в неділю 30 травня. Захід, який припав до смаку усім шанувальникам вінтажного стилю, джазу і велопрогулянок старовинним Києвом, цьогоріч співпадає з Днем Києва, а прийматиме його Малий Маріїнський Палац.

«Ретро Круїз — це можливість прожити один день справді святково. Коли ще ми з вами маємо нагоду одягнути капелюшок з вуаллю, білі рукавички та чаювати з порцеляни у старовинному маєтку під живий джаз в оточенні збирачів антикваріату та істориків моди? Особисто для мене — це справжня спроба подорожі у часі, – розповідає організаторка свята Маріанна Факас. – Звучить божевільно, але повірте (та перевірте, прийшовши на Круїз), коли ви наряджаєтеся у незвичний для себе образ, слухаєте цілий день живу музику в оточенні так само фантастично одягнених людей, чаюєте в старовинному маєтку – так, ви подорожуєте в часі!»

Свято розпочнеться о другій годині, центральна подія — урочисте чаювання, конкурс найкращих образів серед гостей та джазовий концерт. На гостей чекають вінтажний ярмарок, вишуканий пікнік, виступ піаніста у квітучому саду, майстер-класи з танців від Kyiv Swing Dance Club та майстер-клас з ретро стилю від Анастасії Григорук , натхненних стилем ретро.
Кількість квитків обмежена, тому організатори радять не зволікати та купувати їх заздалегідь на сайті. Для пенсіонерів та дітей до 12 років участь у заході безкоштовна.

Особливість та невід’ємна складова свята — велопарад та дотримання гостями дрес-коду у стилі ретро.
Зустріч та реєстрація учасників велопараду починається о 13:00 біля Національного Музею Історії України. До палацу велопарад прибуде о 15:00

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!