В Україні випустили аудіопроєкт «Нові шрами» – особисті жінок, які стали жертвами насильства

від | Тра 17, 2021 | Новини, Фемкульт

Медіасервіс MEGOGO спільно із Диким Театром та ООН Жінки в Україні презентує аудіоверсію вистави «Нові шрами». У проєкті слухачі почують особисті історії п’яти жінок, які стали жертвами психологічного, фізичного та сексуального насильства. Аудіовистава «Нові шрами» заснована на реальних подіях.
Кураторкою проєкту стала керівниця «Дикого театру» Ярослава Кравченко, режисеркою та авторкою сценарію — Наташа Сиваненко. Ролі озвучили акторки Марина Сердешнюк, Ганна Кузіна, Анна Абрамьонок, Анна Сердюк та Римма Зюбіна.
«Щороку від фізичного та психологічного насильства в Україні страждає близько мільйона жінок. Ми щиро вдячні усім тим, хто знаходить сили публічно ділитися своїм трагічним досвідом. Сподіваємось, що почуті історії в цій  аудіовиставі спонукатимуть слухачів не лише до співпереживання, а й також до глибшого розуміння проблеми ґендерного насильства в Україні та світі», — розповіла маркетинг-директорка MEGOGO Валерія Толочина.
Доповнюючи враження від аудіовистави, слухачі мають змогу побачити та стати творцем власної вистави в інтерактивному ігровому форматі на сайті та самостійно обирати сюжет, змінити хід історії та вплинути на дії актрис, проживаючи події багато разів із різним фіналом.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!