В Україні з’явився вайбер-канал для боротьби з домашнім насильством

від | Тра 14, 2021 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Спільнота Stop Abuse Ukraine. заснована в межах всеукраїнської інформаційної кампанії з боротьби з домашнім насильством «Мені здається».

Вайбер-канал Stop Abuse Ukraine став другим кроком кампанії. Його ціль — комплексно проінформувати про одну з головних проблем в Україні, навчити розпізнавати насильство та сформувати нульову толерантність суспільства до кривдників.

«Те, що потерпілі від домашнього насильства досі бояться говорити — величезна проблема, — каже телеведуча, амбасадор проєкту Маша Єфросініна. — Але є ще одна, не менша: ті, хто наважуються розповісти про все, часто не знають, куди бігти. Ви впевнені, що, перебуваючи у стресі, згадаєте номер поліції? Що вже казати про номер безкоштовної правової допомоги — навіть про те, що вона є, не всім відомо. Одне з головних завдань нашого вайбер-каналу — інформувати. Розповісти, куди йти по допомогу, якого виду ця допомога буває, як потрапити до кризової кімнати, де отримати безкоштовну психологічну допомогу, на що ви маєте право, як розпізнати психологічне насильство — мало хто розуміє, що відсутність синців не говорить про те, що ви у безпеці. Крім того, на каналі будуть публікувати надихаючі історії відомих людей, які вирвалися із замкненого кола насильства та побудували нове життя».

Знайти верифікований вайбер-канал можна за допомогою пошуку у месенджері за назвою Stop Abuse Ukraine.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!